Państwu zabraknie 15 mld zł

autor: Roman Grzyb21.11.2008, 03:00

Zdaniem ekonomistów w 2009 roku gospodarka może rozwijać się w tempie niższym niż 3 proc. Zapisane w budżecie dochody z prywatyzacji w wysokości 12 mld zł są całkowicie nierealne. Analitycy obawiają się, że trzeba będzie podwyższać podatki.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • GALICA(2008-11-21 11:57) Zgłoś naruszenie 00

    proszę przestać finansować kościół i opodatkowac jego działalność, ale miernoty z ulicy wiejskiej boją sie myśleć na ten temat. stosunki państwo kościół powinny być uregulowane tak jak zrobiono to w HISZPANII.

    Odpowiedz
  • ROBOL(2008-11-21 11:17) Zgłoś naruszenie 00

    Podatki zostawić w niezmienionej wersji i wtedy pieniądze się znajdą

    Odpowiedz
  • navigator53(2008-11-21 10:44) Zgłoś naruszenie 00

    Jak poprzedni rząd to uchwalał nie było na horyzoncie kryzysu.Koniecznie to trzeba zmienić.

    Odpowiedz
  • jodyna2000(2008-11-21 10:43) Zgłoś naruszenie 00

    Nie powinno się obniżać progów podatkowych z 45% na 32%.Ale bogaci dla siebie zrobią wszysko i jeszcze to nagłaśniają jacy są dobrzy.Ja ze swojego 1% chętnie zrezygnuję.Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • kij(2008-11-21 08:52) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam się w dużej cześci z nr 1. Dodałbym tylko jeszcze jedno : kler katolicki , kapelani , katecheci, rozdawnictwo majątków itp.
    Już widzę komentaże i oficjalne wypowiedzi ,że całą winę ponoszą emeryci , bo żyją ponad stan , prowadzą hulaszczy tryb zycia , jest ich za dużo , nie wspólpracuja z władzą i nie umieraja przed czasem .
    " Reforma " czyt. prywatyzacja służby zdrowia , ma zapewne rozwiązać ten problem .

    Odpowiedz
  • Behemot(2008-11-21 08:41) Zgłoś naruszenie 00

    Tak - dajmy emerytury pomostowe każdemu - brawo związki !!! ta ktrzymać - a potem dodrukujmy pieniędzy.

    Odpowiedz
  • Wiem jak je zdobyć -zorganizujemy jeszcze jedne Mistrzostwa(2008-11-21 07:00) Zgłoś naruszenie 00

    Euro 2012 , następnie mistrzostwa w pływaniu, później w skakaniu a na koniec w wyjeżdżaniu! Przecież to takie dochodowe -dla niektórych Panów.!

    Odpowiedz
  • Inteligent z ulicy wiejskiej(2008-11-21 06:21) Zgłoś naruszenie 00

    No to po kiego grzyba daliscie swojakom 25 mld ?. 18 mld zabral na swoich chlopkow ku ku ryku i posprzatane,a ty oglupialy narodzie tyraj,chlopki to juz prawie kapitalisci.Na wsi siedzi cwok w garniturze od Armaniego,pali hawanskie cygaro,Maryska mu robi biling,krowy rycza,a ty robolu przenikasz boczna ulica zebys sie nie spoznil na 6 do roboty,widzisz jaki cud-nie.

    Odpowiedz