Chiński minister: Otwieramy drzwi na polskie jabłka, reszta należy do przedsiębiorców (WIDEO)

20.06.2016, 14:19; Aktualizacja: 20.06.2016, 14:27
Prezydent Andrzej Duda i przewodniczący Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinping podczas rozmów plenarnych delegacji w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Prezydent Andrzej Duda i przewodniczący Chińskiej Republiki Ludowej Xi Jinping podczas rozmów plenarnych delegacji w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.źródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Chiny są otwarte na import polskich jabłek - deklaruje chiński minister odpowiedzialny za jakość żywności Zhi Shuping. "W przypadku jabłek otwieramy drzwi; cała reszta należy już do przedsiębiorców" - mówi i dodaje, że "chińscy konsumenci znają polską żywność i wiedzą, że jest bezpieczna".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (2)

  • jakitaki(2016-06-20 15:05) Zgłoś naruszenie 02

    Antykomunistyczny rząd podpisuje umowy z komunistycznym rządem Chin. Piękne w swoje przewrotności.

    Odpowiedz
  • zar(2016-06-20 19:28) Zgłoś naruszenie 00

    Ty jakitaki to jesteś naiwny. Chiny to dziś największy rynek - współpracuje z nimi cały demokratyczny świat. Jeśli Polska nie podejmie współpracy - Chiny na tym nie stracą, tylko nasz kraj. Dziś "demokracja" to tylko piękne hasło na sztandarach hipokrytów. W posługiwaniu się nim celują nasi "przyjaciele" z UE. Przeszkadza im Orban ale nie przeszkadza Erdogan i oświceni władcy Zatoki Perskiej. KOD i PO to tylko mierni naśladowcy tej polityki. Naigrawając się z wizyty prezydenta Chin w Polsce, która jest dla nas ważna gospodarczo a nie politycznie, obnażają tylko jakość swego myślenia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane