Zbliżający się Dzień Dziecka to w wielu firmach okres wzmożonej pracy związanej z wyborem prezentów dla dzieci pracowników. Najbardziej popularne są paczki ze słodyczami lub zabawkami. Ze względu na czasochłonne ich przygotowania, coraz więcej pracodawców poszukuje w tym zakresie alternatywy.

Jedną z propozycji są karty podarunkowe (kartypodarunkowe.edenred.pl) Ticket dla Ciebie® przygotowane z myślą o dzieciach pracowników. Pracodawcy, którzy zdecydują się na taki podarunek, nie tylko sprawią radość obdarowanym, ale przede wszystkim odciążą działy HR z dodatkowych obowiązków. Karty można w prosty sposób doładować, są akceptowane w wielu punktach w Polsce, za granicą i w Internecie, a ponadto ich wartość jest zwolniona z PIT do 380 zł rocznie.

Karty podarunkowe dla dzieci są nowością na rynku i sprawdzoną alternatywą dla tradycyjnych paczek. Są również pomysłowym rozwiązaniem dla działów HR, które poświęcają zbyt wiele czasu na przygotowanie podarunków. Wybierając karty podarunkowe dla dzieci (kartypodarunkowe.edenred.pl), pracodawca ma możliwość przekazania prezentu w zależności od potrzeb dzieci i preferencji rodziców. Kartę można wykorzystać m.in. w sklepach z zabawkami, książkami, grami, odzieżą czy parkach rozrywki. Taka forma pozwala na dobór najbardziej pożądanego podarunku.

Możliwość samodzielnego dokonania płatności kartą jest emocjonującą chwilą dla nastolatków. Dodatkowo, dzięki programowi rabatowemu, użytkownicy mogą zwiększyć realną wartość świadczenia. Płacąc kartą lub tylko ją okazując korzystają z licznych rabatów. Zniżki obejmują m.in. sklepy z zabawkami, odzieżą, książkami i grami, parki rozrywki, biura podróży, które organizują kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży.