Rosja wylicza ile stracili na sankcjach polscy rolnicy

11.03.2015, 17:53; Aktualizacja: 11.03.2015, 18:23

Rosyjskie służby wyliczają ile stracili polscy rolnicy w związku z embargiem na produkty spożywcze. Według Rosyjskiej Agencji Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego, władze Polski znacznie zaniżają ogólną kwotę strat.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • piotr333(2015-03-14 12:27) Zgłoś naruszenie 00

  Bardzo proszę o uwagę przy podawaniu wartości w milionach i miliardach. To jednak tysiąc razy więcej.

  Odpowiedz
 • holender iwan(2015-03-14 09:48) Zgłoś naruszenie 00

  To wina polityków jak politycy nie potrafią rozmawiać z partnerami innych państw to wynik Państwa w handlu jest taki jak pokazują nam media brak mobilności ludzi odpowiedzialnych w nawiązywaniu kontaktów w poszczególnych dziedzinach handlu nie dotyczy to tylko rolnictwa, tylko całej gospodarki ,brak synchronizacji i mobilności ,również pracowników na placówkach w nawiązywaniu kontaktów handlowych i promowaniu naszej gospodarki .Teraz dopiero podnoszą larum jak mleko rozlane -- zacytuję słowa pewnego polityka do roboty panowie do roboty --- nie szpanować w mediach pracując nad popularnością własnych interesów jak się pobiera wynagrodzenie co miesiąc z budżetu to trzeba solidnie pracować i dać coś od siebie jeśli się potrafi ,a jak nie to honorowa dymisja.

  Odpowiedz
 • sig(2015-03-13 04:14) Zgłoś naruszenie 00

  nie tyle ile stracili, ile nie zarobili... u nas są małe gospodarstwa, więc profil produkcji może być elastycznie zmieniany, a po drugie ponieważ dotyczy to dużej ilości ludzi - poziom ewentualnej sympatii do Rosji nagle się obniżył

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane