Jak rozwiązywać spory z sąsiadami

18.06.2007, 13:13; Aktualizacja: 29.02.2008, 15:33
Właściciele sąsiadujących ze sobą nieruchomości powinni ze swoich działek korzystać w taki sposób, aby nie zakłócać innym korzystania z ich domów i gruntów. Gdyby jednak ktoś dopuścił się złamania tej zasady, wtedy powinien liczyć się nawet z pozwaniem do sądu.
wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:GP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • mania(2008-12-02 20:46) Zgłoś naruszenie 00

  Potrzebuje pomocy, moi bliscy mają ogromny problem z sąsiadami. Mieszkają w dwu klatkowym bloku. Nad nimi mieszkają ludzie, którzy mają mieszkanie zadłużone na ponad 13tyś.zł Są okropnie hałaśliwi i znoszą różne rzeczy ze śmietników. Klatka schodowa śmierdzi, wszyscy lokatorzy mają już robactwo, które od nich przechodzi. Były już skargi w spółdzielni i nic to nie dało. Jakie mają prawa ludzie, którzy płacą za mieszkania i muszą znosić to wszystko?! Toczą walkę z insektami, bo spółdzielnia, dezynsekcje przeprowadza tylko u tych brudasów!!! Proszę o pomoc

  Odpowiedz
 • cezary(2014-09-07 18:51) Zgłoś naruszenie 77

  ja mieszkam na wsi i kur nie hoduję , więc proszę nie pisać, że to normalne i nie uciążliwe! sąsiad wszystkie swoje kury hoduje przy mojej granicy 4 metry od moich okien kuchennych. natomiast jego dom znajduje się po drugiej stronie ogrodu 60 metrów dalej... i to ja wącham jego drób a on ma z tym święty spokój... a ja mam utrapienie z jego hodowlą wyżerki... i wszystko jest ok, bo to wies waszym zdaniem!!!

  Odpowiedz
 • lowin(2020-09-15 12:44) Zgłoś naruszenie 00

  warsztat samochodowy to zaraza! Hałas , ciągle pełno samochodów, spawarki, migotanie światła, uszkodzenia sprzętu agd, tv od spawarek!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane