KORZYSTA BRANŻA – KORZYSTAJĄ KLIENCI
Firmy, które składają wniosek o przyznanie certyfikatu, muszą legitymować się pozytywną historią bez białych plam, rzetelnością oraz wysokimi standardami usług. Wszystkie te aspekty weryfikowane są przez System Trans.eu, któremu zależy, aby przyznany certyfikat odzwierciedlał prawdziwy obraz firmy. Dlaczego? W ten sposób buduje się wiarygodną społeczność transportową. Dzięki dążeniu przewoźników do uzyskania dokumentu korzysta cała branża, ponieważ systematycznie podnosi się poziom usług, wzrasta konkurencyjność, a nierzetelne firmy szybko tracą argumenty. Mechanizm ten powoduje zdrową kooperację opartą o wysoki poziom zaufania oraz oczywiście zapewnia korzyści samym spedytorom i producentom, którzy mają powód do zaufania przewoźnikom, posiadającym certyfikat. 

CERTYFIKAT TCC
Jednym z najbardziej cenionych dokumentów jest certyfikat dla przewoźników TCC, którego logo jest synonimem rzetelności i wiarygodności biznesowej. Firmy, które chcą go otrzymać, muszą spełnić rygorystyczne warunki, które tak naprawdę decydują o realnej wartości certyfikatu. Warto jednak przebyć tę drogę, ponieważ uzyskanie dokumentu otwiera przed przewoźnikami nowe możliwości rozwoju oraz zapewnia wiele nowych argumentów promocyjnych i sprzedażowych. Korzystają na tym również spedytorzy i firmy oferujące ładunki – mają pewność, że przewoźnik z TCC należy do grona najbardziej wiarygodnych firm przewozowych na rynku. 

PRAWDZIWA WARTOŚĆ DODANA
Świadczenie usług na najwyższym poziomie, gwarancja terminowości, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz współpraca wyłącznie z godnymi zaufania przewoźnikami: w taki sposób promuje swoje firmy większość spedytorów. Certyfikat TCC potwierdza, że obietnice to nie puste słowa, ponieważ dokument otrzymują tylko te firmy transportowe, które rzeczywiście zasłużyły na wyróżnienie. 

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z CERTYFIKOWANYMI
Przedsiębiorstwa, otrzymując certyfikat, automatycznie dołączają do społeczności najlepszych na rynku europejskim oraz zyskują wiarygodność w oczach potencjalnych partnerów ze społeczności TCC. Warto podkreślić, że firmy certyfikowane bardzo często podejmują współpracę pomiędzy sobą i wręcz szukają kontrahentów legitymujących się tym samym rozpoznawalnym certyfikatem.

Zapoznaj się ze szczegółami:
http://www.trans.eu/pl/aktualnosci/weryfikacja-kontrahenta-dla-profesjonalnych-spedytorow
http://www.trans.eu/pl/tcc