Mimo dużej konkurencji na rynku nasza firma stale odnotowuje wzrost liczby realizowanych zleceń. Nasze główne atuty to duża elastyczność pod względem terminów i ceny oraz stale unowocześniany tabor, którego wiek nie przekracza 5 lat. Obecnie dysponujemy flotą ponad 150 zestawów na trasach międzynarodowych. Ubiegły rok zakończyliśmy z pokaźnym wynikiem ponad 19000 zleceń. Nasza firma obejmuje swoim zasięgiem większość krajów Unii Europejskiej. Poza naszym flagowym kierunkiem trasą Polska – Włochy – Polska otwieramy się na coraz to nowe kierunki transportu. W roku bieżącym zaczęliśmy wysyłać auta m.in. do Turcji, Belgii, Holandii, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii, wzmocniliśmy również obsługę dotychczasowych kierunków czyli: Słowacji, Czech, Austrii, Niemiec oraz Francji. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie również stała linia na trasie Polska – Rosja/Białoruś/Ukraina z zapleczem w postaci magazynów przeładunkowych, agencji celnej położonej na pograniczu województw małopolskiego i śląskiego w pobliżu terminala przeładunkowego w Sławkowie. Ponad to w skład wspomnianego już centrum logistycznego, wchodzą: stacja kontroli pojazdów, autoryzowany serwis ciągników i naczep oraz stacja paliw.

Ze względu na pełne zaplecze techniczno- serwisowe oraz dogodne warunki sprzedaży paliw w cenach hurtowych stale wzrasta liczba firm przewozowych, które chętnie podejmują z nami długofalową współpracę. Kolejnym atutem zachęcającym do współpracy z nami jest duża liczba stałych ładunków eksportowych i importowych od naszych największych klientów m. in. LG Electronics, CELSA Huta Ostrowiec, CMC Huta Zawiercie, Huta Bankowa, Huta Pokój, Huta Łabędy, SlovNaft, Grupa Azoty, Grupa Kęty, Elettrostandart Polska, SICES Polska, HL Display, Kuehne-Nagel , FM Group, ITALINOX, Fabryka Wentylatorów „Fawent” S.A., Fagumit Sp. Z o.o., Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych i wiele innych.

2014 rok jest nowym rozdziałem w naszej historii, w lipcu został powołany do życia Antrans Group Sp. z o.o, który ma na celu połączenie oraz ujednolicenie usług naszych pozostałych podmiotów tj. Antrans i Antrans Bis, jak również naszego reprezentanta w branży paliwowej, gdyż jedna z naszych spółek zajmuje się transportem oraz dystrybucją paliw na terenie powiatu Olkuskiego. Liczymy, iż jak co roku, spotkanie na Targach Trans Poland przyczyni się do umocnienia pozycji naszej firmy na międzynarodowym rynku transportowym. Wzajemne wsparcie i współpraca o zakresie lokalnym zawsze była podstawą do rozwoju na dużo szerszą skalę.


Firma rodzinna założona w 1993 r. przez Ireneusza i Annę Pacia, z siedzibą w Jeżówce k/Wolbromia (woj. Małopolskie). Antrans specjalizuje się w transporcie drogowym całopojazdowym, drobnicowym, dedykowanym na relacjach krajowych i międzynarodowych, w szczególności na trasie Polska - Włochy– Polska. Na dzień dzisiejszy firma posiada 80 ciągników siodłowych wraz z naczepami typu firanka, wszystkie wyposażone w system nawigacji satelitarnej. Są to pojazdy marki DAF oraz Scania (Euro 5, Euro 6). Nasi kierowcy posiadają certyfikaty na przewóz towarów niebezpiecznych, ADR oraz zaświadczenia o niekaralności. Antrans Bis współpracuje z ponad 50 podwykonawcami. Od kilku lat aktywnie działamy na rzecz rozwoju sportu i rekreacji poprzez sponsorowanie drużyny piłkarskiej: Leśnik Antrans Gorenice, oraz drużyn piłki halowej: Antrans Królewscy i Antrans Bis Futsal Team.

Zapraszamy do współpracy!
tel. 668 459 604
e-mail: antrans@antrans.com.pl
www.antrans.com.pl