8-10 czerwca po raz piętnasty spotkamy się na flagowym wydarzeniu IAB Polska! Forum IAB 2021 to swoiste "must be" nie tylko dla osób z branży digital, ale także dla osób prowadzących i zarządzających firmami w Polsce! Podczas wydarzenia zaproszeni eksperci przedstawią marketingowe rozwiązania i trendy, które pozwolą na jak najbardziej efektywną adaptację i restrukturyzację biznesów w obliczu zmian wywołanych pandemią COVID-19.

Dla niektórych biznesów 2021 rok to OdNowa w sensie odbudowy, redukcji strat wywołanych pandemią oraz transformacji, która z konieczności znacznie przyspieszyła w wielu firmach. Obserwujemy dynamiczną ewolucję w kierunku zmian, które i tak były nieuniknione. Inne branże rozpoczynają zupełnie OdNowa: zmuszone do pogrzebania starego sposobu myślenia budują swój biznes od zera, w nowej rzeczywistości, na pandemicznych zgliszczach. Sposoby radzenia sobie w biznesie są teraz już z konieczności w wielu przypadkach zupełnie inne niż jeszcze 2 lata temu.

Forum IAB 2021 odbywa się w formule online, a w ramach biletu otrzymujesz:

- 3 dni wypełnione ciekawymi i inspirującymi wystąpieniami

- pełen dostęp do wszystkich wystąpień w czasie rzeczywistym

- możliwość stworzenia spersonalizowanej agendy w kalendarzu na profilu użytkownika

- możliwość oceny prelekcji online

- wirtualne spotkania z uczestnikami konferencji

- strefa stoisk partnerskich z możliwością organizacji spotkań z wystawcami

- gwarancję bezpiecznego udziału w konferencji i brak dodatkowych kosztów związanych z dojazdem czy zakwaterowaniem

- dostęp do materiałów pokonferencyjnych

Najlepsi eksperci marketingu i ciekawe tematy

Podczas Forum IAB wystąpi blisko 80 autorytetów - przedstawicieli branży interaktywnej, dyrektorów i managerów globalnych firm. Gościem specjalnym tegorocznej edycji wydarzenia będzie Daniel Knapp - Chief Economist w IAB Europe.

W agendzie m.in.:

- „Digital Wellbeing”. Jak przetrwać całe dnie przed ekranem?
Anna Chehab i Agnieszka Parfienowicz, Mindshare Polska

- #GENERACJACOVID – jak pandemia zmieniła młodych Polaków.
Alicja Cybulska, Havas Media Group

- Hej Marketerze, nie umiesz w live commerce!
Piotr Friedberg, VMLY&R Poland

- Kryzys w trójkącie — praca zdalna jako kolejny czynnik zaburzający perspektywę marketerów i agencji, czyli czy i jak bardzo oddalamy się od konsumenta i jak to zmienić?
Paweł Gala, Wavemaker

- ROI:Decoded – czyli jak w trakcie lockdownu opracowaliśmy nasze własne mediowe „How Brands Grow”
Jarosław Dejneka i Joanna Okła, MediaCom Warszawa

- Sorry! The lifestyle you have ordered is currently out of stock.
Olga Korolec, Ringier Axel Springer

- Marka 5.0. czyli jak człowiek i technologie budują przyszłość marketingu po pandemii.
Jacek Kotarbiński

- Strategia omnichannel Electrolux w dobie pandemii. Jak połączyć dbałość o środowisko z efektywnością biznesową?
Zuzanna Strzałkowska, Justtag Group; Natalia Kostera, Electrolux

- Internet twórców odnowa — większa rewolucja niż w 1994.
Bartek Sibiga, DDOB

... i ponad 60 pozostałych prelegentów!

Pełna agenda wystąpień dostępna jest na stronie wydarzenia: www.forumiab.pl/agenda

Rada Programowa

Nad programem Forum IAB czuwa Rada Programowa, w której zasiada 51 ekspertów. W tym roku przewodniczy jej Tadeusz Żórawski - Global eCommerce Strategy Director, Molecular BBDO. Wiceprzewodniczącymi są: Dorota Bigo - Industry Head, Domestic, Google Poland; Agnieszka Gajzler - Dyrektor ds. strategii i rozwoju Digital, TVN Media, Prezes zarządu Stowarzyszenia Content Marketing Polska; Aneta Gąsiorek - Programmatic & Ad Operation Manager, Allegro.

Sponsorzy główni: Wirtualna Polska, Blix, TVN Media, Orange, Polsat Media

Sponsor wspierający: Mindshare, Adform, adQuery, Teads, RTB House, TikTok, AdTonos, Allegro, VMLY&R

Współpraca: Newspoint, Havas Media Group

Patroni medialni: Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta.pl, gazetaprawna.pl, Marketer+, Marketing przy kawie, My Company, naTemat.pl, Nowy Marketing, Onet.pl, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Wirtualna Polska

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Oznacza to, że uczestnicząc w nim, posiadacze certyfikatu otrzymują punkty recertyfikacyjne (40 pkt.) i mogą skorzystać z dodatkowego rabatu na zakup biletu.

Więcej informacji na temat 15. edycji Forum IAB znajduje się na stronie https://forumiab.pl/.

_________________________________________________

O IAB Polska

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska jest organizacją zrzeszającą 230 najważniejszych firm polskiego rynku internetowego, w tym największe portale internetowe, sieci reklamowe, domy mediowe, agencje interaktywne, firmy technologiczne oraz reklamodawców. Jego głównym celem jest szeroko pojęta edukacja rynku w zakresie wykorzystania internetu jako skutecznego narzędzia prowadzenia biznesu i komunikacji marketingowej. Propaguje skuteczne rozwiązania e-marketingowe i reklamowe, oraz tworzy, prezentuje i wdraża branżowe standardy jakościowe. Przygotowuje raporty, badania rynku online i poradniki, m.in. Raport Strategiczny czy AdEx, którego wyniki są bazą analiz wydatków reklamowych. Jest organizatorem konferencji (Forum IAB, IAB HowTo), konkursów (IAB MIXX Awards), warsztatów i szkoleń (Akademia DIMAQ). Jednym z flagowych projektów IAB Polska jest DIMAQ – standard kompetencji oraz program certyfikujący wiedzę z dziedziny e-marketingu.

IAB Polska działa od 2000 roku, jest częścią światowych struktur IAB, członkiem IAB Europe oraz IAB Tech Lab, a także Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy, Krajowej Izby Gospodarczej, Business Center Club i Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców.

https://iab.org.pl/