Głównym celem tegorocznej konferencji Future Trends 2014 jest zwrócenie uwagi na szczególny moment, w którym znajduje się polska, europejska, jak i światowa gospodarka. Moment przewartościowywania dotychczasowych modeli gospodarowania oraz modeli biznesowych.

Dziś, modele uważane dotychczas za skuteczne i obowiązujące, powoli stają się nieefektywne, destabilizując rynek i jego uczestników. Ich miejsce muszą zastąpić nowe rozwiązania – dostosowane do dynamicznych zmian gospodarczych.

To właśnie o trwałości i przyszłości poszczególnych modeli biznesowych będą mówić główni prelegenci spotkania – prof. Witold Orłowski oraz Iwona. D. Bartczak – dziennikarka, publicystka, założycielka klubów biznesowych.

Wśród gości Future Trends 2014 nie zabraknie zarówno znakomitych specjalistów z dziedziny biznesu, prawa, psychologii i ekonomii, jak również praktyków, którzy osiągnęli sukces, łamiąc utarte schematy i modele biznesowe.

Podczas konferencji poruszone zostaną m.in. zagadnienia związane z wartością produktu, przyszłością pieniądza, a także nowymi procesami produkcyjnymi. Nie zabraknie ciekawych wystąpień przedstawicieli wiodących światowych firm i instytucji badawczych, prezentacji ekspertów branży internetowej, a także interesujących analiz przygotowanych przez firmy badawcze.

Konferencja Future Trends 2014 to unikalne spotkanie z przyszłością, wyznaczające kierunki, pokazujące idee i projekty, które staną się inspiracją dla biznesu.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znaleźć można na stronie internetowej futuretrends.pl. Tam również dostępny jest formularz rejestracyjny dla uczestników Future Trends 2014.