Konferencja Profesjonalny Inwestor, podobnie jak konferencja WallStreet, na stałe wpisała się do kalendarza inwestorów giełdowych. W zeszłym roku, w Jachrance k. Warszawy, spotkało się ponad 400 osób, które poznawały praktyczne aspekty inwestowania.

W tym roku (22-24 listopada) wracamy nad morze, do Władysławowa, gdzie zaproszeni goście będą wprowadzać uczestników wydarzenia w tajniki inwestowania na giełdzie. W tym roku, podobnie jak i w poprzednich latach, będzie możliwość spotkania z najbardziej znanymi nazwiskami na rodzimym rynku kapitałowym m.in.: Wojciechem Białkiem, Piotrem Grelą, Pawłem Śliwą czy Pawłem Szczepanikiem. Również po raz kolejny inwestorzy będą mieli okazję do spotkania się z czołowymi postaciami rynku kapitałowego – przedstawicielami najważniejszych instytucji – GPW SA, KDPW, KNF czy Ministerstwa Skarbu Państwa. Jak co roku, nie zabraknie dużej ilości wiedzy, praktyki i emocji, które tak bardzo charakteryzują konferencje organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

W tym roku konferencję organizujemy wraz z VSA Trader. Dobrze znani uczestnikom konferencji WallStreet – Gavin Holmes i Rafał Glinicki, przez cały piątek poprzedzający konferencję, będą dzielić się z uczestnikami swoim doświadczeniem w inwestowaniu. W tym dniu odbędą się również Targi Akcjonariat – wyjątkowa okazja do spotkania ze spółkami „oko w oko”.

Partnerami Organizacyjnymi Konferencji są GPW SA oraz KDPW. Partnerzy Główni tegorocznej konferencji: PZU, DM BOŚ, DM BZWBK, DM TMS Brokers oraz DM PKO. Partnerzy: WH Selfinvest, GENERALI Group.

Formularz zapisów oraz wszystkie aktualne informacje o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie www.sii.org.pl/pi2013

Zapraszamy!