statystyki

Biznes śmieciowy jak budowa autostrad: Czy rewolucja w odpadach zmiecie część firm z branży?

autor: Maciej Miłosz09.08.2013, 06:48; Aktualizacja: 09.08.2013, 12:33
To rewolucja. Tak mówią ludzie z branży. Dotychczas to właściciele nieruchomości odpowiadali za wywóz śmieci. Zmieniła to obowiązująca od lipca ustawa, która ten obowiązek przeniosła na gminy.

To rewolucja. Tak mówią ludzie z branży. Dotychczas to właściciele nieruchomości odpowiadali za wywóz śmieci. Zmieniła to obowiązująca od lipca ustawa, która ten obowiązek przeniosła na gminy.źródło: ShutterStock

Rewolucja śmieciowa miała być tania, więc jest. Jeśli komuś przychodzą do głowy skojarzenia z budową autostrad, to są one jak najbardziej trafne. Tam też miało być tanio, a skończyło się na tym, że firmy schodziły z placu budowy, część zbankrutowała, a większości planowanych autostrad wciąż nie ma.

To rewolucja. Tak mówią ludzie z branży. Dotychczas to właściciele nieruchomości odpowiadali za wywóz śmieci. Zmieniła to obowiązująca od lipca ustawa, która ten obowiązek przeniosła na gminy. Z perspektywy przeciętnego mieszkańca bloku nic się nie zmienia, dla właściciela nieruchomości różnica jest kolosalna. Ale zmianę sytuacji najbardziej odczują firmy, które odpady odbierają i wywożą.


Pozostało jeszcze 94% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane