E-papierosy zdobywają coraz większy rynek. Koncerny tytoniowe też chcą je produkować

autor: Patrycja Otto22.05.2013, 07:32; Aktualizacja: 21.06.2013, 12:20

Podwyżki akcyzy na wyroby tytoniowe napędzają koniunkturę na rynku papierosów niekonwencjonalnych. Co na to globalne koncerny, którym rośnie nowy konkurent? Same wchodzą na ten rynek

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • anna(2013-05-22 09:02) Zgłoś naruszenie 00

    paliłam 2 paczki dziennie przez 10 lat z nudów ,nie wierze w nałogi tylko nasza psychika nastawia się na coś o czym myślimy ,że tego potrzebujemy. przestawałam kiedy chciałam żeby sobie i innym udowodnić, że nie ma takiego czegoś jak nałóg!zaczynałam palić jak było nudno aż w końcu przestałam całkowicie gdyż to wszystko nie miało sensu.Teraz nie palę 15 lat i uważam,że tylko i wyłącznie nasze myśli odpowiadają za nasz "nałóg" PALACZE przestańcie nabijać kieszenie tym, którzy mają was za nic produkując to świństwo!

    Odpowiedz
  • Chłopek Roztropek(2013-05-25 22:51) Zgłoś naruszenie 00

    O ciekawe bardzo! Koncerny tytoniowe chcą się wziąć za e-papieroski. Głowę daję, że nagle zrobimy się trochę mnie negatywnego szumu ;) Kasa robi swoje. Ale mogą mieć problemy... Ja używam swojego Cigito od kilku dobrych miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nie zamierzam go zmieniać, bo jakiś koncern tytoniowy postanowi stworzyć własną markę.

    Odpowiedz
  • maciek(2013-12-21 21:17) Zgłoś naruszenie 00

    Chcą się wziąć i to ostro. Będą niestety krytykować e-papieroski bo tracą kupę kasy i będą wbijać ludziom do głowy ze palenie ich szkodzi. Ja swojego Lime palę i mam się o niebo lepiej niż jak paliłem analogi, a i zaoszczędzam pieniązki.

    Odpowiedz
  • Miśkaka(2014-01-14 16:15) Zgłoś naruszenie 00

    Moja przygoda z e-papierosami zaczeła się trzy lata temu. Po podliczeniu ceny paczki papierosów i kosztu liquidu (palę Lime - ok. 25 zł za 15 ml) łatwo policzyć jaka to dla mnie oszczędność, a jaka strata dla producentów zwykłych papierosów.

    Odpowiedz
  • Gbuurek(2014-02-23 19:31) Zgłoś naruszenie 00

    Też e-palę Lime, ale te mniejsze po 19 zł, bo lubię sobie zmieniać smaki. Tak czy inaczej oszczędność jest bardzo znacząca, zwłaszcza teraz kiedy wszystko drożeje a z nałogu ciezko zrezygnować.

    Odpowiedz
  • Vitoss33(2014-04-13 22:18) Zgłoś naruszenie 00

    Gbuurek - ale masz też e-p lime, czy tylko ich liquidów używasz? Mozna je w ogóle używać do innych modeli e-papierosów? Nie trzeba po każdym smaku wymieniać kartridża?

    Odpowiedz
  • Gbuurek(2014-05-12 22:02) Zgłoś naruszenie 00

    Ja mam e-papierosa od Lime, nie wiem jak w innych modelach ale u mnie żadnego takiego problemu nie ma. Mogę zmieniać często liquidy i nie czuć że smaki się mieszają.

    Odpowiedz
  • arek99(2014-05-28 14:29) Zgłoś naruszenie 00

    Ja nie mam e-papierosa lime, ale olejków używam i ogólnie jak wypalę do końca to nie czuć, ale to też zależy od sprzętu jaki się ma.

    Odpowiedz