Kto jest winny wielomilionowej karze dla Polski za niewykorzystanie funduszy rolnych z UE?

04.05.2013, 14:00
Kurski: Wypowiedzi premiera o winie jego poprzedników były fatalne.

Kurski: Wypowiedzi premiera o winie jego poprzedników były fatalne.źródło: Newspix
autor zdjęcia: DAMIAN BURZYKOWSKI

Kto jest odpowiedzialny za 80 milionów euro unijnej kary - o to spierali się w radiowej Trójce politycy. Bruksela odebrała nam pieniądze za niedostateczne kontrole wniosków o wykorzystanie funduszy rolnych. W czwartek na informację zareagował Donald Tusk, który jako winnych sytuacji wskazał swoich poprzedników.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • exa(2013-05-04 20:48) Zgłoś naruszenie 00

    Do czego się te patałachy nie dotkną to sknocą , ale premie to to rabować potrafią tylko do okradania uczciwie pracujących mają smykałkę.

    Odpowiedz
  • doc(2013-05-04 20:44) Zgłoś naruszenie 00

    Kto jest winny ? ... tego trzeba odwołać ! Koniec zabawy w niewinność !

    Odpowiedz
  • internauta-kosmonauta(2013-05-04 23:22) Zgłoś naruszenie 00

    Jak to w Polsce - nikt. Politycy się poprzekrzykuja i poobrzucają syfem, jedni powiedzą że to ci drudzy, drudzy powiedzą że to pierwsi i jakoś się to tak rozmyje i rozejdzie po kościach.

    A pamiętacie jak Tusk wywalił z ministerialnego stołka niejakiego Ćwiąkalskiego, profesora i poważnego gościa, tylko za to, że jakiś bandyta się powiesił w kiblu?

    Odpowiedz
  • Tara(2013-05-05 00:17) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem dlaczego ta gazeta cytuje wypowiedzi największych politycznych durni, którzy swoich wypowiedzi nie potrafią niczym udowodnić! Właśnie dlatego są durniami!Dlaczego redaktorzy tej gazety nie sprawdzili, kto ma rację a kto w bezczelny sposób kłamie? Możemy sie domyślać, że ta wiadomośc pochodzi z ostatnich lat, czyli stało sie to za rządów Tuska! Tusk nie nadaje sie na premiera jest również nieukiem jak jego ministrowie!

    Odpowiedz
  • abc(2013-05-05 09:50) Zgłoś naruszenie 00

    zgadzam sie z Tara dlaczego redactor tego nie sprawdzil !!!

    Odpowiedz
  • wea(2013-05-05 16:24) Zgłoś naruszenie 00

    Chciano Tuska to go maja nic .

    Odpowiedz
  • zunia(2013-05-05 16:47) Zgłoś naruszenie 00

    słów dużo ale faktów mało, jak zwykle naród trzeba ogłupić, choć to on płaci. Może tym razem należy sprawę dokładnie i szybko wyjaśnić i podać nazwiska winnych do publicznej wiadomości (że nie wspomnę o ukaraniu).Tylko już z góry wiadomo,że u nas wyjaśnianie potrwa lata a o winnych się nie dowiemy.

    Odpowiedz
  • ATEM(2015-04-18 10:53) Zgłoś naruszenie 00

    -TO WIEM ,,, DUŻO NIE WYKORZYSTALIŚMY ŚRODKÓW ,,,

    Odpowiedz