Dzięki dużemu ośmiocalowemu ekranowi edycja skanowanych dokumentów jest niezwykle prosta – czytelny obraz sprawia, że łatwo ustawić wszystkie funkcje. Z kolei duża kaseta na papier – mieści aż sto stron, w połączeniu z procesorem urządzenia, który potrafi sam uporządkować skanowane rzeczy (automatycznie wycieniowuje czy obraca strony) sprawia, że wystarczy wsunąć kartki do skanowania, a - HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525dn zrobi wszystko za nas.

Pliki, które trafią do pamięci urządzenia, możemy zaszyfrować i zablokować kodem PIN – w ten sposób odetnie się do nich dostęp niepowołanym osobom.

Kolorowe urządzenie biurowe HP

Kolorowe urządzenie biurowe HP

źródło: Materiały Prasowe

Jeśli zaś używamy sprzętu jako tylko czarnobiałej drukarki, bo chcemy ściąć koszty w firmie, warto dokupić specjalny, czarny toner. Jest to wkład o dużej pojemności, którego nie trzeba tak często wymieniać.

HP LaserJet Enterprise 500 MFP M525dn okazuje się więc urządzeniem, które nie tylko jest w stanie oszczędzić czas pracy, ale także potrafi przynieść wymierne korzyści finansowe, obniżając koszty druku firmowych dokumentów.