Rząd szykuje zwolnienia w radach nadzorczych. 1200 osób straci pracę

autor: Grzegorz Osiecki14.02.2013, 06:55; Aktualizacja: 14.02.2013, 12:29
Jak pączkują spółki

Jak pączkują spółkiźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Liczba spółek kontrolowanych przez resort skarbu ma być znacznie niższa. W wielu nadchodzą cięcia posad w radach nadzorczych i zarządach. Takie są plany. Czy na nich się skończy?

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (6)

 • Bobi.(2013-02-14 14:32) Zgłoś naruszenie 00

  A w ogóle po co było tworzyć te spółki- wiadomo, że tym sposobem iluś " kolesi" znalazło niezłą kasę, bo wie bardzo wiem za co te Rady nadzorcze odpowiadają.Oj nieładnie, nieładnie- teraz trzeba będzie tylu "swoich" odsunąć od " żłobka" i takiej intratnej kasy.
  Jeśli rząd nie zrobi prawdziwych cięć i reformy - niebawem będziemy "dogorywać"- wszystko idzie szybko w tym kierunku.
  Bezrobocie sięga 15% a wydłużono wiek emerytalny- paranoja !
  Za komuny jak zaistniało takie zjawisko- ludzie szli na wcześniejsze emerytury.Przez jakiś okres-2-3 lat skracano o 5 lat wiek emerytalny- oczywiście jeśli pracownik chciał iść na emeryturę i miał odpowiednią ilość lat przepracowaną. Krytykujemy owe czasy ale chyba te decyzje były rzeczowe.

  Odpowiedz
 • Wyborca xxx(2013-02-14 14:47) Zgłoś naruszenie 00

  G..wno prawda , nie zrobią krzywdy swojakom. Ten Budzanowski jest tak samo fałszywy jak cały rząd. To nowa republika kolesi, która przesłania okradanie karju sprawnym pijarem.

  Odpowiedz
 • s.a(2013-02-14 15:58) Zgłoś naruszenie 00

  Pora, aby wreszcie członków rad nadzorczych było mniej,są spółki gdzie liczba członków rad nqadzorczych jest duża , szczególnie w spółkach z udziałem nie Skarbu Państwa a z udziałem gmin, miast. Proszę zobaczyć ile członków rad nadzorczych jest w spółkach w Łodzi z udziałem miasta. I kto jest w tych spółkach , to włosy dęba stają. Jest to dodatkowy zarobek kosztem mieszkańców. Nic w tej sprawie P. Zdanowska nie zrobiła.

  Odpowiedz
 • maly(2013-02-14 17:55) Zgłoś naruszenie 00

  Tworzenie nowych stanowisk , oraz spółek było spowodowane republiką kolesi , za poparcie w wyborach często nawet finansowanie kampanii wyborczej trzeba było gdzieś to póżniej odrobić.

  Odpowiedz
 • cd(2013-02-14 20:18) Zgłoś naruszenie 00

  A czy zwolnią też pana prezesa W Bartoszewskiego za dopuszczenie do gigantycznego przekrętu w LOT - liesingi samolotów Dremliner i Boeing w nietrafionym czasie?

  Odpowiedz
 • wujek(2013-02-15 00:02) Zgłoś naruszenie 00

  Panie szanowny!
  Oni nie stracą PRACY!
  Oni stracą POSADY.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane