Jest porozumienie w sprawie unijnego budżetu na lata 2014-20. Polska dostanie 105,8 mld euro

autor: oprac. J.K.08.02.2013, 16:32; Aktualizacja: 08.02.2013, 20:57
Donald Tusk

Donald Tuskźródło: Newspix
autor zdjęcia: DAMIAN BURZYKOWSKI

Przywódcy państw Unii Europejskiej porozumieli się w sprawie budżetu na lata 2014-20. Polska otrzyma 105 miliardów 800 milionów euro, czyli około 440 miliardów złotych.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (39)

  • Zatroskany(2013-02-08 17:29) Zgłoś naruszenie 00

    Wielkie mi co!,Graś napisał : załatwione : wiemy że jesteśmy załatwieni przez tę bandę kurczowo trzymającą władzę!!!

    Odpowiedz
  • NIE dzisiejszy(2013-02-10 15:53) Zgłoś naruszenie 00

    PHI !!! też mi pieniądze...GDYBY !!! GDYBY ..Jarek POjechał..byłoby INACZEJ...jak nie wiem.. RÓŻNICA cirka 25 mld PLN.. ZALEŻY KTO MÓWI I POjakim kursie OJRO /PLN MÓWI... pis-owcy to w ogóle mówią tylko nie wiadomo ..o co im tak konkretnie..chodzi..TRZA OKREŚLIĆ SIĘ.. PO jakim kursie ..POdobno jak Tusk obiecywał 300 MLD PLN Z FUNDUSZU SPÓJNOŚCI TO EURO CHODZILO po 4.3 DO PLN.. jeżeli Jarkowe tak dalej liczą,A KRYTYKOWALI I WYŚMIEWALI wtedy PO 4,3 /PLN t0 dzisiiaj 72,5 mld OJRO po ÓWCZESNYM KURSIE /KRYTYKOWANYM PRZEZ PiS DAWAŁO- CIRKA 311,75 MLD PLN !!! głupa dzisiaj PIS rżnie>>???

    Odpowiedz
  • juz nie za PO(2013-02-09 23:10) Zgłoś naruszenie 00

    Wywalczyła? Przecież jest największym krajem bidoty w Unii, to co niby wielokrotnie mniejsze ludy byłych rwpg miały więcej dostać? A po za tym sypie się ta nasza Polska i za parę miesięcy będą się zastanawiać, czy 3 razy tyle wystarczy na ratowanie kraju rządzonego przez złodziei :(

    Odpowiedz
  • Obserwator(2013-02-09 13:05) Zgłoś naruszenie 00

    Teraz Rostowski przeceni złotówkę na 1Euro=10PLN i wyjdzie, ze dostaliśmy bilion złotych z UE.

    Odpowiedz
  • gosc(2013-02-10 15:04) Zgłoś naruszenie 00

    Polska dostanie te pieniądze, jak się zgodzi PE.
    Na razie jest to tylko kolejny etap do ich uzyskania.
    Nic mnie tak nie irytuje jak dezinformacja.
    Mam wrażenie, że ta gazeta takich wpadek ma coraz więcej.
    Może i tutaj przydałby się przegląd kadr?
    Gazeta chyba nie musi drukować wszystkich artykułów jako niezależna gazeta?
    Chyba, że jednak nie jest niezależną gazetą

    Odpowiedz
  • orżnięty emeryt(2013-02-10 15:11) Zgłoś naruszenie 00

    We mnie tusek i jego 560 świnek w narodowym korycie + pierwsza strzelba bronio - pozbawiło złudzeń co do państwa polskiego i jego przywódców. To banda dbająca o swoje apanaże - premie dla marszałków, po 500 zł dla każdego posła i senatora o orżnięcie emerytów waloryzacją kwotową i to w imię kryzysu publicznej kasy !! rude draństwo !!

    Odpowiedz
  • premie 50 000 Euro dla kazdego posla(2013-02-08 22:49) Zgłoś naruszenie 00

    Cieszy sie bo to znaczy ze politycy i urzednicy znow dostana niewyobrazalne premie nie wiadomo za co. To jest polityczna prostytucja. A emerytury sa tylko dla dawnych komuchow. Kto pracuje w systemie kapitalistycznym juz sie nie zalapie na godna starosc.

    Odpowiedz
  • nastek(2013-02-09 13:13) Zgłoś naruszenie 00

    Nic Polska nie wywalczyła prócz tego co wynikała z przyjętego algorytmu, Tusk nic tam nie znaczy, bo to Merkel i Cameron decydują, poczytajcie coś prócz rządowej propagandy http://wpolityce.pl/artykuly/46674-czego-nie-powiedzial-donald-tusk-sposrod-krajow-czlonkowskich-ue-konkluzje-rady-z-nazwy-wymieniaja-wszystkie-z-wyjatkiem-polski

    Odpowiedz
  • Liczy się: na jednego mieszkańca !!! A tu jesteśmy(2013-02-09 13:14) Zgłoś naruszenie 00

    Liczy się: na jednego mieszkańca !!! A tu jesteśmy chyba na 12-tym miejscu !!!

    Odpowiedz
  • hihi(2013-02-08 16:57) Zgłoś naruszenie 00

    OGROMNY sukces polskiej dyplomacji- Tusk dotarl az pod drzwi!!! hehe
    P.Gras: "Podobno maja go nawet wpuscic"

    Odpowiedz
  • PARLAMENT EUROPEJSKI(2013-02-10 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    prosze wypić kawe (lub zjeść lunch będzie więcej informacji) z ludzmi zatrudnionym w Brukseli w Parlamencie Europejskim - zwykli pracownicy biurowi, tłumacze itd .. - patologia ! - dodatki, pensje ponad 3 000 euro miesięcznie, praca w domu 2 dni w tygodniu, przeloty do domu (refundowane), 10% podatek dochodowy, zakup nieruchomości, samochodu wolny od VAT, emerytura gwarantowana przez PE - to jest jakiś żart co tam się dzieje. a w Hiszpanii - ludzie nie mają co jeść, - program zatwierdzony przez MFW oraz EU polecił realizację planu naprawczego który nic nie przyniósł Hiszpanii - poza większym zadłużeniem - Kim są ludzie zatrudnieni w Parlamencie Europejskim ? pan Van Rompuy miesięcznie ? były profesor z Uniwersytetu w Antwerpii, żadnego doświadczenia na kierowniczym stanowisku, żadnego doświadczenie w pracy w firmach, w realnej gospodarce, gdzie jest popyt i podaż, gdzie nie ma bezpłatnych obiadów, - ile kosztuje nas ta niekompetencja ?

    KTO NA TO POZWALA ? - ROZWALIĆ TO JAK NAJSZYBCIEJ .. A NAJLEPIEJ JUŻ DZIŚ PO POŁUNIU !

    Odpowiedz
  • 6 MLD ..(2013-02-10 17:00) Zgłoś naruszenie 00

    PSL DAŁ.."ciała" w Brukseli..ni kumaci ?

    Odpowiedz
  • baca--Czy ktoś jest zaskoczony ?(2013-02-08 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Graś co my- Polska mamy do powiedzenia ?-nic ,dostaniemy tyle ile nam przydzielą reszta nie ma znaczenia .

    Odpowiedz
  • to jest chore(2013-02-08 17:18) Zgłoś naruszenie 00

    znowu PO ********* kasę.

    Odpowiedz
  • psssTTT...KOMUCHA gada(2013-02-10 16:40) Zgłoś naruszenie 00

    a nijaki Joński/ten z SLD co NIE WIEDZIAŁ !!! kiedy POWSTANIE WARSZAWSKIE BYŁO,,/w tym przypadku wie..wie i mówi w ..telewizjach,radiu i prasie.."to sukces..dzięki Milerowi Leszkowi.!! KONIEC KROPKA

    Odpowiedz
  • O ! skubany(2013-02-10 16:55) Zgłoś naruszenie 00

    PSL - NIE POtrafił wywalczyć KASY DLA CHLOPÓW Z UE ..to POprostu UKRADŁ !! OKRADŁ Z WALORYZACJI ZA 2012 R POLSKICH EMERYTÓW I RENCISTÓW % !.POprostu to ŁATWIEJSZE..

    Odpowiedz
  • POszkodowany(2013-02-10 17:08) Zgłoś naruszenie 00

    UWAGA !! PSL BĘDZIE SZUKAĆ ..W KIESZENI POLSKIEGO PODATNIKA UTRACONYCH NA WSKUTEK NIEDOLNEGO NEGOCJOWANIA MILIARDÓW !!! znowu OKRADNĄ EMERYTÓW I RENCISTÓW !!! .ACHTUNG ! CZUWAJ !..nad swoją kasą..

    Odpowiedz
  • czas na premie dla premiera i marszalkow(2013-02-10 21:45) Zgłoś naruszenie 00

    tusk jaka premie wyplacisz sobie i swoim wspolpracownikom za to, ze w przeliczeniu na jednego obywatela danego kraju, Polska otrzymala najnizsza kwote? hahaahahaa rudy mysli, ze inteligentni wyjechali do W. Brytanii a w Polsce zostały same debile

    Odpowiedz
  • Alik Kilkstein(2013-02-09 12:06) Zgłoś naruszenie 00

    Już mój Pan POkaże Tuskowi sukces!!! Już my dopilnujemy,aby tego budżetu nie zatwierdził PE-nasi eurodeputowani /mój Pan upoważnił do tego p.R.Czarneckiego/prowadzą rozmowy z naszymi przyjaciółmi w sprawie odrzucenia tego nikczemnego porozumienia.Jednakże to nie przywróci mojemu Panu napletka,a mnie nie cofnie kastracji.Szkoda...

    Odpowiedz
  • BRUKSELA :)(2013-02-10 12:31) Zgłoś naruszenie 00

    10% podatek dochodowy, refundowane przeloty (business class), 2 dni w tygodniu "work from home"

    pensje ponad 15.000 zł / mc, emerytury - bardzo wysokie, gwarantowane,

    Bruksela = ponad 20.000 urzędników - ile to jest pieniedzy ? co oni tam robią? jaką wartość dodaną tworzą dla Gospodarki Europy ?

    TO SĄ ŻARTY ! - proszę sobie wypić kawe i pogadać z pracownikami Parlamentu Europejskiego. :) - żarty !!!

    KTO ZA TO PŁACI ?

    Odpowiedz