Zbyt niska pensja? Lotto dopłaci do niej przez kilkadziesiąt lat

autor: Tomasz Jurczak31.01.2013, 13:30; Aktualizacja: 04.02.2013, 09:15
Wszyscy, którzy liczyli, że zamiast stać w długiej kolejce do kolektury zakupią los w automacie muszą jeszcze długo poczekać.

Wszyscy, którzy liczyli, że zamiast stać w długiej kolejce do kolektury zakupią los w automacie muszą jeszcze długo poczekać.źródło: Materiały Prasowe
autor zdjęcia: Aleksandra Kunka

Totalizator Sportowy przedstawił wyniki finansowe za 2012 rok  i plany na 2013.  Dzięki nowej grze będzie można wygrać pensję na długie lata. Jednak kuponu na Lotto nadal nie kupimy w automacie, a na dokonanie transakcji za pośrednictwem Internetu możemy czekać w nieskończoność.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • gracz(2013-01-31 15:39) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież to jawne oszustwo.W każdej grze wygrana jest odbierana po jej potwierdzeniu.Teraz będzie wypłacana w ratach przez wiele lat.To ma być atrakcyjna oferta dla graczy.Takie pomysły powodują spadek przychodów monopolisty i zmniejszanie jego udziału w rynku.A co z odsetkami od kwot które przez lat będzie pobierał od wygranej Totalizator?Czy prawo do nich będzie miał gracz,który wygrał?Czy to nie oznacza że spółka ma kłopoty ze środkami na jednorazową wypłatę wygranych?Czy to nie pachnie metodą Amber Gold?

    Odpowiedz
  • rex(2013-01-31 17:34) Zgłoś naruszenie 00

    4. Nowy prezes - tak jak jego poprzednicy - wyraźnie nie chce zajmować się tym co przynosi spółce pieniądze a koniecznie chce inwestować (nowe produkty). Zdaje mi się że NIK już wyliczył jakie straty poniosła spółka dzięki "nowym pomysłom"!

    Odpowiedz
  • xXx(2013-01-31 14:07) Zgłoś naruszenie 00

    No tak, konkurencji hazardowej się pozbyto, to można ludzi mamić podatkiem od głupoty. Odłóżcie lepiej te kilka złotych za każdym razem, gdy chcecie "wygrać". Najwyżej ubędzie w budżecie.

    Odpowiedz
  • Były najwniak lotto(2013-02-01 19:32) Zgłoś naruszenie 00

    To już oficjalnie Lotto się przyznało dlaczego tak często są kumulacje.Z kumulacji maja lepszy zysk!

    Odpowiedz
  • kolektor ts(2013-01-31 15:17) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejna ściema władz tej spółki.Stawki podnieśli z 1 zł do 3 zł.Poziom wpływów jest nadal niższy niż w 2008 roku.Budżet i polski sport straciły przez pomysły tego zarządu ponad miliard złotych.Wzór działania marketingowego biorą od rządu.a wystarcz przeczytać raport NIK i wszystko jest jasne.Jak jest tak dobrze to dlaczego ministra Mucha odbiera pieniądze związkom sportowym.Zawsze z dopłat do stawek finansowano polski sport i kulturę.

    Odpowiedz
  • emeryt pełnotuskowy(2013-02-02 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    Pamiętacie jak chcieli ukamienować sobiesaka za to że z hazardu brał 30% - a ten oszust komuterowy i jawny zlodziej bierze od was podatek od złudzeń w wysokości 70% - ludzie olecie to.

    Odpowiedz
  • marek z warszawy(2013-02-03 11:12) Zgłoś naruszenie 00

    Kolejna ściema obecnego Zarządu.We wszystkich grach wygraną wypłacają po potrąceniu 10 % podatku.Nowa gra to ruch który ma poprawić dzięki kreatywnej księgowości wyniki 2013 roku.Wypłacą w tym roku jedynie kilka procent wygranej a pozostałą część zaksięgują jako zyski. Dodać należy że przejmą także odsetki które gracz mięć może z lokaty wygranej.Ten sposób ma ratować zarząd przed rozliczeniem tego że pomimo podwyżki stawek o 300% nie mogą osiągnąć wyników z 2008 roku.

    Odpowiedz
  • marek II z warszawy(2013-02-03 11:50) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli ten rok był rekordowy to dlaczego polski spot i kultura otrzymały mniej z dopłat o około 50 milionów mniej niż w 2008 roku?Dlaczego przychody sa mniejsze o ponad 200 milionów?Inne media już się zorientowały że powielanie komunikatu Spłlki to kompromitacja i wprowadzanie czytelników w błąd.Zarządowi chodzi o ukrycie tego że mniejsze o kilkaset milionów wpłaty na sport w latach 2009-2012 to -przyczyna cięć min.Muchy w dotacjach na sport

    Odpowiedz
  • Jasiek24(2013-02-03 13:17) Zgłoś naruszenie 00

    Ja po prostu nie kupuję losów i dzięki temu zawsze wygrywam.

    Odpowiedz
  • krystek(2013-02-03 15:58) Zgłoś naruszenie 00

    a ja gralam i bede grac przy sprawdzaniu kuponow mam podniesiona adrealine i to jest to nie mowiac ze od czasu do czasu wygrywam 200 i mniej zl los szczescia krystek pozdrawiam niedowiarkowkrystek

    Odpowiedz