Raport KE: Polska wśród krajów zagrożonych biedą

08.01.2013, 14:45; Aktualizacja: 08.01.2013, 14:46
W raporcie liczącym ponad 450 stron unijni eksperci podzielili kraje członkowskie na trzy grupy. Polska jest między innymi razem z Bułgarią, Rumunią, Grecją

W raporcie liczącym ponad 450 stron unijni eksperci podzielili kraje członkowskie na trzy grupy. Polska jest między innymi razem z Bułgarią, Rumunią, Grecjąźródło: ShutterStock

Złe informacje dotyczące zagrożenia biedą i wykluczeniem społecznym w Unii Europejskiej. Polska, jest w grupie krajów, w których takie ryzyko jest największe.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • exa(2013-01-08 17:34) Zgłoś naruszenie 00

    Niemożliwe !!! Przecież Tusk wmawia nam że mamy "zieloną wyspę" a prezydent Łodzi chce nawet pozwać do sądu dzinnikarzy brytyjskiej gazety którzy napisali prawdę o której wiedzą wszyscy Łodzianie no może poza tymi z PO. Uważajcie bo pani Zdanowska gotowa jeszcze pozwać do sądu Komisję Europejską

    Odpowiedz
  • yanec(2013-01-08 17:56) Zgłoś naruszenie 00

    ...to jak to jest do q..wy nędzy, jest dobrze w tym burdelu czy nie ?Wszyscy 'specjalyści' od ekonomii prześcigają się w mas mediach bębniąc wszem i wobec , jakim to jesteśmy tygrysem gospodarczym Europy .

    Odpowiedz
  • Skoro pieniędzmi rencistów i emerytów(2013-01-08 18:47) Zgłoś naruszenie 00

    poprawia się stan budżetu państwa /przez OKRADANIE/, to trudno aby było inaczej.
    Polak dostatnio żyjący to 4-osobowa rodzina za 1863zł miesięcznie - ale się spasą, chyba im brzuch do kręgosłupa przyrośnie, ale w GUS słupki się zgadzają.
    JAK ŻYĆ p. "prof." rosati za 113€ miesięcznie??? - w innych państwach stawka na psa jest większa.

    Odpowiedz
  • 890(2013-01-08 20:12) Zgłoś naruszenie 00

    No zeczywiscie Ameryke odkryli!

    Odpowiedz
  • Trzeba całą produkcje przenieść do Chin(2013-01-08 21:18) Zgłoś naruszenie 00

    a to g...no zaorać razem z padliną

    Odpowiedz
  • Przemek(2013-01-09 06:25) Zgłoś naruszenie 00

    no właśnie ... przecież ryżol twierdzi że jest super i że 2013 nie bedzie taki zły jak twierdzą sceptycy :-)

    Odpowiedz
  • von(2013-01-09 07:47) Zgłoś naruszenie 00

    W Polsce 4 mln zydów ma sie bardzo dobrze,Polacy są niewolnikami za 230 euro miesiecznie.

    Odpowiedz
  • jawa(2013-01-09 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    przeciez tutaj zawsze byl kryzys-prawie polowa zyla i zyje ponizej progu ubustwa-ameryki nie odkryli.GUS i inne niepotrzebne instytucje chorego kraju tylko zaklamuja rzeczywistosc nierorobstwem i niekompetencją

    Odpowiedz