Ma on na celu zwiększenie zasięgu porównywarek produktów finansowych, cen energii, pakietów TV oraz Internetu prowadzonych w ramach TotalMoney.pl.
System Partnerski TMefekt.pl skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich wydawców posiadających swoje własne strony internetowe. Do programu mogą przystąpić także podmioty, osoby nieposiadające stron internetowych. W takim przypadku wydawcy zostanie udostępniona gotowa strona, a system daje możliwość konfiguracji jej wyglądu i kontentu w wielu wariantach.

TMefekt.pl udostępnia Partnerom szereg innowacyjnych narzędzi do promocji porównywarek i produktów. Są to m.in. wspomniane już strony udostępnione, widgety, boxy, linki tekstowe, banery, kalkulatory oraz moduły do popularnych systemów CMS.

Jedną z przewag konkurencyjnych TMefekt.pl jest unikalny system monitoringu i statystyk efektów działań promocyjnych prowadzonych na stronach wydawców. TOTALMONEY.PL Sp. z o.o. (Organizator Systemu Partnerskiego) chce konkurować nie tylko atrakcyjnymi stawkami dla Partnerów, ale przede wszystkim ich profesjonalną obsługą i dobrym monitoringiem akcji oraz raportowaniem. Każdy Wydawca w swoim Panelu administracyjnym ma do dyspozycji statystyki akcji, zarówno w formie czytelnego wykresu jak i szczegółowych tabel. Statystyki aktualizowane są kilka razy dziennie, dzięki czemu Partner może na bieżąco śledzić skuteczność swoich działań.

TMefekt.pl udostępnia nie tylko porównywarki finansowe, ale również porównywarki cen energii elektrycznej oraz pakietów telewizji, Internetu i telefonu, co jest nowością na rynku. Łącznie porównywanych jest ponad 1000 produktów.

System Partnerski TMefekt.pl oferuje konkurencyjne modele rozliczeniowe i stawki dla wydawców a najlepsi z nich będą dodatkowo premiowani.
System Partnerski udostępnia również program polecający – Partner, który zachęci do rejestracji w systemie innych wydawców będzie otrzymywał prowizję od akcji przez nich wygenerowanych.