Zarabiamy coraz więcej, stać nas na coraz mniej

autor: Janusz K. Kowalski07.11.2012, 07:12; Aktualizacja: 07.11.2012, 08:58
Udział wydatków na żywność w budżetach polskich rodzin to juz 25 proc.

Udział wydatków na żywność w budżetach polskich rodzin to juz 25 proc.źródło: ShutterStock

Za wyższe wynagrodzenie mogliśmy kupić w tym roku znacznie mniej żywności niż w roku ubiegłym.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • EWA(2012-11-07 08:48) Zgłoś naruszenie 00

    A połowa OKRADZIONYCH z waloryzacji emerytów nie doczekała się tego, żeby leniwy TJK wydał orzeczenie PRZEPISUJĄC uzasadnienie z poprzedniego, z 2001 roku!!!

    Odpowiedz
  • emerynio(2012-11-07 09:35) Zgłoś naruszenie 00

    Polakom nie starcza nawet na opłacenie abonamentu ( haraczu ) nie mówiąc o zakupie lekarstw czy odpowiednim odżywianiu !!!.

    Odpowiedz
  • abc(2012-11-07 11:46) Zgłoś naruszenie 00

    jakie 3,6tys zl.zarabiamy?srednia pensja tj.1.6tys zl.

    Odpowiedz
  • dobry pomysł - daje wiele do myślenia(2012-11-07 12:15) Zgłoś naruszenie 00

    -konieczna jest polityka utrzymywania ludzi w stanie głuPOty

    Odpowiedz
  • realista(2012-11-07 09:30) Zgłoś naruszenie 00

    Skandal z pseudo" waloryzacją" trwa nadal i nie wzrusza TK.
    Widać jak jest on wrażliwy na jawne okradanie emerytów i co dla niego znaczy prawo i jego stosowanie.
    Tragiczne dla Polski będzie to jak jej obywatele utracą jeszcze zaufanie do tego organu .

    Odpowiedz
  • Jan Stańczyk(2012-11-07 11:14) Zgłoś naruszenie 00

    Chyba kasta Platformiana kasuje coraz więcej . dla przeciętnego Polaka od lat nie ma waloryzacji pensji. Biorąc grube tysiące zgarniane przez kolesi z Platformy to i średnia jest wyższa. Obecna Polska , oby im Platformersom żyło się lepiej. Okradanie państwa ciąg dalszy !!!I niech żaden rządzący nie kłamie że robi to dla ludzi !!!

    Odpowiedz
  • Iwona(2012-11-07 12:50) Zgłoś naruszenie 00

    A wiecie, że tzw. średnia jest wyliczana tylko z 34% wszystkich wynagrodzeń. 66% jest poza statystyką. To by tłumaczyło skąd się biorą tak wysokie wartości średniej. Jest on bowiem wyliczana z zarobków w przedsiębiorstwach zatrudniających powyżej 9 osób. A takich jest tylko 34%.

    Odpowiedz
  • helo(2012-11-07 11:28) Zgłoś naruszenie 00

    guwno prawda gdzie zarabiamy więcej.to gehenna

    Odpowiedz
  • CCC(2012-11-07 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    Zarabiamy coraz więcej, stać nas na coraz mniej-OBY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ!

    Odpowiedz
  • zez(2012-11-07 15:12) Zgłoś naruszenie 00

    Brednie tytułowe, mało płacisz mało zyskasz, jajogłowi z UE zweryfikowali już księgowego PRL-bis

    Odpowiedz