Koniec Rosomaka? Biurokracja okazała się groźniejsza od Talibów

autor: Robert Zieliński03.10.2012, 06:50; Aktualizacja: 03.10.2012, 13:13
Rosomaki wygrywają wojnę w Afganistanie, ale przegrywają z biurokracją w Polsce.

Rosomaki wygrywają wojnę w Afganistanie, ale przegrywają z biurokracją w Polsce.źródło: Newspix
autor zdjęcia: WOJTEK JARGILO

Produkcja transportera już niedługo może się zakończyć. Wszystko przez rażące polskie błędy, których można było uniknąć.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • przedsiębiorca inaczej(2012-11-17 11:32) Zgłoś naruszenie 00

    Chiny wszystko kopiują i produkują i się niczym nie przejmują. Dlaczego my tak nie możemy? Transporter Rosomak jest bardzo dobrym wozem bojowym wysoko ocenianym przez nasze wojsko, więc co tam po umowach offsetowych. Najważniejsze chyba żeby nasze wojsko miało nowoczesny sprzęt a nie umowy offsetowe.

    Odpowiedz
  • Trep(2012-10-19 13:56) Zgłoś naruszenie 00

    MON i SG WP Czasu J.Buzka, L. Millera, M. Belki tam kierować uwagi.
    ps. Szmajdziński nie żyje.

    Odpowiedz
  • para(2012-10-03 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    Milionowe kontrakty nie mają osłony prawnej !!! Radca prawny niskiej kategorii dostępny po pół godziny w dwa dni tygodnia - oto polskie podejście do wojny. Brak profesjonalnego wsparcia prawnego, medycznego, socjalnego ... no tak my wojny to przecież możemy wygrywac bez przygotowania (pospolite ruszenie), szkolenia (piloci) i wsparcia (czołgi najważniejsze), zawsze musi być heroizm i ofiara, tak nas uczyli w PRL ... efekt - same zwycięstwa ale (moralne).

    Odpowiedz
  • alfanabeta(2012-10-03 19:47) Zgłoś naruszenie 00

    To jest Polska , którą zbudowała Solidarność. IPN goni czerwonych dziadków, a nowi "działacze" kręcą lody jak chcą. Kto im podskoczy?

    Odpowiedz
  • ^(2012-10-03 19:40) Zgłoś naruszenie 00

    ...a winny takiej sytuacji będzie pewnie jakiś chorąży... :):):)

    Odpowiedz
  • zorro(2012-10-03 11:23) Zgłoś naruszenie 00

    przez nepotyzm jakosc pracy polskich firm i instytucji regularnie sie obniza, przeciez nie beda rodziny karac czy wyrzucac z pracy, przyklad? w czerwcu minister infrastruktury zmienil rozporzadzenie dotyczace osob o statusie HEAD a we wrzesniu kolejna zmiana ktora te zapisy wycofuje, czy ktos nad tym panuje? nadal brakuje jednolitych tekstow ustaw i rozporzadzeń, trzeba szukać zapisów w kilkunastu aktach prawnych to horror, prawnicy maja problemy a co dopiero zwykly obywatel !!!

    Odpowiedz
  • JAZON(2012-10-03 10:36) Zgłoś naruszenie 00

    JEŻELI URZĘDNIKAMI KTÓRZY SPOWODOWALI WSKAZANE PRZEZ NIK BŁĘDY BYLI MUNDUROWI TO NIE DZIWIĄ MNIE TE KŁOPOTY.

    Odpowiedz
  • Gość(2012-10-03 10:32) Zgłoś naruszenie 00

    A może by ktoś poniósł konsekwencje tego.

    Odpowiedz
  • rodak(2012-10-03 10:24) Zgłoś naruszenie 00

    Polska powinna sam produkowac czołgi, śmigłowce czy rakiety!!!
    Wystarczy odpowiednio wesprzec polskich inżynierów i firmy

    Odpowiedz
  • Luk(2012-10-03 10:03) Zgłoś naruszenie 00

    Jeszcze więcej ludzi po znajmości zatrudniajcie to nie długo kompletnie wszystko padnie, ale co was to interesuje jak ładujecie w swoje kieszenie dla was się nic nie liczy oprócz swojego interesu, rodzinki i znajomych!!!

    Odpowiedz