Play atakuje: pięciu użytkowników skorzysta z jednego abonamentu

autor: Michał Fura18.09.2012, 07:03; Aktualizacja: 18.09.2012, 08:15
Klient w ramach jednego kontraktu Play Online ma szansę kupić nawet 5 kart SIM.

Klient w ramach jednego kontraktu Play Online ma szansę kupić nawet 5 kart SIM.źródło: ShutterStock

Czwarty co do wielkości operator zaostrza rywalizację z Orange, T-Mobile i Plusem o klientów mobilnego internetu. Sięgnął po nowy sposób dostępu do sieci rodem z Ameryki: w ramach jednego abonamentu z usługi korzystać może nawet pięciu użytkowników.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (23)

  • autor(2012-09-18 08:01) Zgłoś naruszenie 00

    dzięki Play pozostali skostniali muszą ustąpić, tylko Play

    Odpowiedz
  • Darthmad(2012-09-18 09:00) Zgłoś naruszenie 00

    Tragedia . Oferta nic ciekawego nie wnosi i na pewno nie zrewolucjonizuje rynku

    Odpowiedz
  • mr(2012-09-18 09:41) Zgłoś naruszenie 00

    jak dla mnie - bardzo fajna oferta. na pewno skorzystam!

    Odpowiedz
  • Tomek(2012-09-18 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    No w końcu... Już od dawna o to pytałem i prosiłem w Oarnge, ale na próżno. Jak widać się da.

    Odpowiedz
  • Juliusz Cezar(2012-09-18 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    Play agresywną polityką cenową od dłuższego czasu zaczął wygrywać z konkurencją. Korzystają na tym konsumenci. Sam jestem jeszcze w Plusie, ale rozważam przeniesienie się do Playa na kartę wraz z całą rodziną - gdyż ich oferta cenowa jest po prostu lepsza (o ile przekonam wszystkich domowników). Po porównaniu cen połączeń, smsów i wszelakich dodatkowych czynników tak wychodzi. Nie wiem jak jest u nich z abonamentem, słyszałem różne rzeczy.

    Odpowiedz
  • Anna(2012-09-18 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Co z tego skoro play ma słaby zasięg w wielu miejscach w Polsce

    Odpowiedz
  • BKB(2012-09-18 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Udany pomysł. Wizerunkowo - na papierze więcej klientów, potencjalnie większe przychody. Marketingowo wykorzystanie potencjału mikro społeczności, małego biznesu i fanów zakupów grupowych.

    Odpowiedz
  • Piotrek(2012-09-18 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    JULIUSZ CEZAR. czym szybciej tym lepiej ja juz od 2 lat w Playu a uciekłem z Plusa i chwale sobie...

    Odpowiedz
  • Abonent Play(2012-09-18 11:42) Zgłoś naruszenie 00

    jeśli chodzi o swój zasięg to ma słaby ale podpisali umowe na dzierżawę sieci telekomunikacyjnych z Plusem i Orange. Jeśli nie złapie Play to łapie Orange albo Plus:) Abonamenty też są bardzo korzystne w porównaniu do konkurencji. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • wiesław(2012-09-18 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Przejdę z tego plusa (zmowa operatorów) do play.Info do rozważenia przez wszystkich polaków gdzie srednia płaca to 450 euro.W Aldi na terenie niemiec mój braciszek nabył kartę za 9.99euro z pakietem 2000 minut do wszystkich sieci internetem mobilnym ważną i do wykorzystania do 2014 roku
    a tzw.abonament to dopiero nasze sredniowiecze

    Odpowiedz
  • Luk(2012-09-18 15:00) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda, że ten roaming krajowy w Plus i Orange (bo z T-Mobile to bzdura) nie dotyczy internetu mobilnego (NIE tego z telefonu, tego gdzie masz mieć modem), który jest dostępny tylko w Play.

    Odpowiedz
  • AS(2012-09-18 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    JESTEM W PLAY JUŻ TRZECI ROK I ZAMIERZAM JESZCZE KILKA LAT BO JEST OK

    Odpowiedz
  • JERRY(2012-09-18 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Oferta niczego sobie tylko ten zasięg

    Odpowiedz
  • azass(2012-09-18 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    lepiej jak się wezma z poprawę zasięgu bo to co najważniejsze mają do kitu !!!

    Odpowiedz
  • Mirek(2012-09-18 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby jeszcze tego głupola w reklamach sobie odpuścili...

    Odpowiedz
  • Zadowolony z Playa(2012-09-18 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    W Playu jestem od dwóch lat. Zasięg? Problem mi całkowicie nieznany

    Odpowiedz
  • alium9(2012-09-18 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    Anna z IP: 83.11.79.* (2012-09-18 10:06)

    Co z tego skoro play ma słaby zasięg w wielu miejscach w Polsce

    Play ma zasieg rownierz na nadajnikach Plus i Orange

    Odpowiedz
  • gosia(2012-09-18 20:25) Zgłoś naruszenie 00

    no i co z tego że pley ma mniejsze stawki za połączenia wychodzące ale jak dzwoni się do osoby która jest w pley to stawka połączenia jest 70 gr.
    za min. i wiele ludzi nie dzwoni z tego względu do swoich zajomych lub się ogranicza o niezbędnych i króciutkich rozmów.

    Odpowiedz
  • tomek(2012-09-19 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    gosia, wysokie ceny do play, to nie jest wina play, lecz wielkiej trójcy... a play gra im na nosie dobrymi taryfami... formuła4.0 z iphonem - rewelacja

    Odpowiedz