Play atakuje: pięciu użytkowników skorzysta z jednego abonamentu

autor: Michał Fura18.09.2012, 07:03; Aktualizacja: 18.09.2012, 08:15
Klient w ramach jednego kontraktu Play Online ma szansę kupić nawet 5 kart SIM.

Klient w ramach jednego kontraktu Play Online ma szansę kupić nawet 5 kart SIM.źródło: ShutterStock

Czwarty co do wielkości operator zaostrza rywalizację z Orange, T-Mobile i Plusem o klientów mobilnego internetu. Sięgnął po nowy sposób dostępu do sieci rodem z Ameryki: w ramach jednego abonamentu z usługi korzystać może nawet pięciu użytkowników.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (23)

  • oszukana(2012-09-27 10:39) Zgłoś naruszenie 00

    Jestem abonentem PLAYA. Jak dla mnie - to najbardziej złodziejska i nieuczciwa firma telekomunikacyjna z jaką miałam do czynienie (a byłam w PLUS-ie i w Erze). W moim miejscu zamieszkania PLAY nie ma zasięgu. Wiedzieli o tym doskonale, ale przez 10 dni (kiedy mogłam odstąpić od umowy) zwodzili mnie, twierdząć, że mają awarię nadajnika "ale do końca miesiąca (a btło to właśnie owe 10 dni!!!) usterka zostanie usunięta. Uwierzyłam:((( Niestety, minęło 10 dni i nic się nie zmieniło, co więcej na bilingu niebyło kilku moich telefonów do operatora. Tak się ustawili, że nawet do sądu nie mogłam zgłosić faktu WYŁUDZENIA. Wg mnie PLAY= naciągacze i oszuści!!!

    Odpowiedz
  • Aero 2(2012-09-20 21:04) Zgłoś naruszenie 00

    Aero 2. W polszy mamy darmowy nie limitowany mobilny internet.
    Znaczy w podatkach już dawno opłacony może by go też porównać z ofertami.

    Odpowiedz
  • free(2012-09-19 18:46) Zgłoś naruszenie 00

    Żałosne są Wasze komentarze.. Skoro uważasz, że drogo jest do play to masz wyjście przejdz do play i po problemie.. Po 8 latach spędzonych w Orange przeszedłem do Play słaby zasięg? Nie ma miejsca w którym byłbym bez zasięgu. Oferta z artykuły jak najbardziej na plus i na pewno skorzystam..

    Odpowiedz
  • maxx(2012-09-19 12:29) Zgłoś naruszenie 00

    A spróbujcie w tym Play coś reklamować. Play to lipa z obsługą na poziomie PRL.

    Odpowiedz
  • tomek(2012-09-19 08:09) Zgłoś naruszenie 00

    gosia, wysokie ceny do play, to nie jest wina play, lecz wielkiej trójcy... a play gra im na nosie dobrymi taryfami... formuła4.0 z iphonem - rewelacja

    Odpowiedz
  • gosia(2012-09-18 20:25) Zgłoś naruszenie 00

    no i co z tego że pley ma mniejsze stawki za połączenia wychodzące ale jak dzwoni się do osoby która jest w pley to stawka połączenia jest 70 gr.
    za min. i wiele ludzi nie dzwoni z tego względu do swoich zajomych lub się ogranicza o niezbędnych i króciutkich rozmów.

    Odpowiedz
  • alium9(2012-09-18 20:23) Zgłoś naruszenie 00

    Anna z IP: 83.11.79.* (2012-09-18 10:06)

    Co z tego skoro play ma słaby zasięg w wielu miejscach w Polsce

    Play ma zasieg rownierz na nadajnikach Plus i Orange

    Odpowiedz
  • Zadowolony z Playa(2012-09-18 18:17) Zgłoś naruszenie 00

    W Playu jestem od dwóch lat. Zasięg? Problem mi całkowicie nieznany

    Odpowiedz
  • Mirek(2012-09-18 17:58) Zgłoś naruszenie 00

    Gdyby jeszcze tego głupola w reklamach sobie odpuścili...

    Odpowiedz
  • azass(2012-09-18 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    lepiej jak się wezma z poprawę zasięgu bo to co najważniejsze mają do kitu !!!

    Odpowiedz
  • JERRY(2012-09-18 17:06) Zgłoś naruszenie 00

    Oferta niczego sobie tylko ten zasięg

    Odpowiedz
  • AS(2012-09-18 16:33) Zgłoś naruszenie 00

    JESTEM W PLAY JUŻ TRZECI ROK I ZAMIERZAM JESZCZE KILKA LAT BO JEST OK

    Odpowiedz
  • Luk(2012-09-18 15:00) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda, że ten roaming krajowy w Plus i Orange (bo z T-Mobile to bzdura) nie dotyczy internetu mobilnego (NIE tego z telefonu, tego gdzie masz mieć modem), który jest dostępny tylko w Play.

    Odpowiedz
  • wiesław(2012-09-18 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    Przejdę z tego plusa (zmowa operatorów) do play.Info do rozważenia przez wszystkich polaków gdzie srednia płaca to 450 euro.W Aldi na terenie niemiec mój braciszek nabył kartę za 9.99euro z pakietem 2000 minut do wszystkich sieci internetem mobilnym ważną i do wykorzystania do 2014 roku
    a tzw.abonament to dopiero nasze sredniowiecze

    Odpowiedz
  • Abonent Play(2012-09-18 11:42) Zgłoś naruszenie 00

    jeśli chodzi o swój zasięg to ma słaby ale podpisali umowe na dzierżawę sieci telekomunikacyjnych z Plusem i Orange. Jeśli nie złapie Play to łapie Orange albo Plus:) Abonamenty też są bardzo korzystne w porównaniu do konkurencji. Pozdrawiam

    Odpowiedz
  • Piotrek(2012-09-18 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    JULIUSZ CEZAR. czym szybciej tym lepiej ja juz od 2 lat w Playu a uciekłem z Plusa i chwale sobie...

    Odpowiedz
  • BKB(2012-09-18 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Udany pomysł. Wizerunkowo - na papierze więcej klientów, potencjalnie większe przychody. Marketingowo wykorzystanie potencjału mikro społeczności, małego biznesu i fanów zakupów grupowych.

    Odpowiedz
  • Anna(2012-09-18 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Co z tego skoro play ma słaby zasięg w wielu miejscach w Polsce

    Odpowiedz
  • Juliusz Cezar(2012-09-18 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    Play agresywną polityką cenową od dłuższego czasu zaczął wygrywać z konkurencją. Korzystają na tym konsumenci. Sam jestem jeszcze w Plusie, ale rozważam przeniesienie się do Playa na kartę wraz z całą rodziną - gdyż ich oferta cenowa jest po prostu lepsza (o ile przekonam wszystkich domowników). Po porównaniu cen połączeń, smsów i wszelakich dodatkowych czynników tak wychodzi. Nie wiem jak jest u nich z abonamentem, słyszałem różne rzeczy.

    Odpowiedz
  • Tomek(2012-09-18 09:46) Zgłoś naruszenie 00

    No w końcu... Już od dawna o to pytałem i prosiłem w Oarnge, ale na próżno. Jak widać się da.

    Odpowiedz