Jesień sprzyja podwyżkom - benzyna będzie po 6 złotych

autor: Łukasz Bąk21.08.2012, 07:23; Aktualizacja: 21.08.2012, 08:35
Eksperci tłumaczą, że za to, co dzieje się na globalnym rynku ropy, odpowiadają sezon huraganowy w USA oraz napięta sytuacja geopolityczna na Bliskim Wschodzie.

Eksperci tłumaczą, że za to, co dzieje się na globalnym rynku ropy, odpowiadają sezon huraganowy w USA oraz napięta sytuacja geopolityczna na Bliskim Wschodzie.źródło: ShutterStock

W popularnych miejscowościach turystycznych ceny benzyny jeszcze w tym tygodniu mogą osiągnąć do 6 złotych za litr. A jeżeli sytuacja na światowym rynku ropy naftowej nie uspokoi się, to w przyszłym tygodniu szóstkę zobaczymy już na stacjach w całym kraju.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • rowerzysta(2012-08-21 08:14) Zgłoś naruszenie 00

    ja przesiadam sie na rower a benzyne sobie zezryjcie

    Odpowiedz
  • ewer(2012-08-21 08:59) Zgłoś naruszenie 00

    Niech żyje angielski zyd,niemiecki wnuczek i ogłupiony elektorat pracujacy za 1000zł ?

    Odpowiedz
  • gość(2012-08-21 09:44) Zgłoś naruszenie 00

    pewien premier pewnego kraju krzyczał: "jak wybierzecie Kaczyńskiego benzyna będzie po 5 zł..." tu urwał krzyk i po cichu dodał: jak wybierzecie mnie będzie lepiej będzie po 6 zł...

    Odpowiedz
  • jjj(2012-08-21 09:51) Zgłoś naruszenie 00

    Podwyższają cenę benzyny bo ludzie mniej jej kupują. Jest za droga dla zwykłego zjadacza chleba, a ci co muszą jeździć i tak kupią nawet jak będzie po 10 zł. W ten sposób wyrównują sobie stratę z powodu mniejszej sprzedaży. Prawo popytu i podaży tutaj nie działa. Rynek paliw opanowany jest przez struktury mafijne.

    Odpowiedz
  • wawa(2012-08-21 13:06) Zgłoś naruszenie 00

    cały ten kraj to jedna mafia

    Odpowiedz
  • bogu(2012-08-21 19:28) Zgłoś naruszenie 00

    Przecież benzyna już od dawna kosztuje ok. 6 zł za litr !

    Odpowiedz
  • sebik(2012-08-21 21:03) Zgłoś naruszenie 00

    ru cha nie POlaków nadal trwa... oby tak dalej... będziecie żreć tynk ze ściany głupie lemingi!!! w usa paliwo jest za grosze a u nas CUDOWNE kontrakty z Rosja i macie cuda, macie złodziejów z Warszawy!!! niech żyje TUSK, macie ceny iście europejskie brawo

    Odpowiedz