GDDKiA wyrzuca wykonawców z dróg. Zobacz, które odcinki są zagrożone

autor: Konrad Majszyk26.07.2012, 07:26; Aktualizacja: 27.07.2012, 13:47
Konsorcjum Hydrobudowy, PBG, Aprivii i SIAC nie wywiązało się z umowy, a na dodatek chciało zwiększenia wartości kontraktu o 200 mln zł.

Konsorcjum Hydrobudowy, PBG, Aprivii i SIAC nie wywiązało się z umowy, a na dodatek chciało zwiększenia wartości kontraktu o 200 mln zł.źródło: Newspix
autor zdjęcia: Michal Fludra

Umowa na A4 została już zerwana. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wystosowała ultimatum do wykonawców na czterech innych odcinkach.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • nmn(2012-07-26 10:06) Zgłoś naruszenie 00

    Wg mojej wiedzy to wykonawcy zerwali umowy z GDDKiA .

    Odpowiedz
  • kika(2012-07-26 15:10) Zgłoś naruszenie 00

    Nędza i rozpacz,jednak Kaczyński miał rację mówiąc że EURO pod względem infrastruktury zakończyło się klęską i porażką.Na wypowiedź Kaczyńskiego Tusk stwierdził że ręce i spodnie opadają,to może teraz powie co mu opada ???

    Odpowiedz
  • hrabina(2012-07-26 16:27) Zgłoś naruszenie 00

    Jena wielka POrażka

    Odpowiedz
  • jaroszeski(2012-07-26 17:18) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawe czy jak nie dodadzą kasy obecnym to z wolnej reki oddadza za tą samą kasę czy dołożą ?

    Odpowiedz
  • zawiedziony(2012-07-26 19:44) Zgłoś naruszenie 00

    "Przejściowe świadectwo płatności" jest nowym instrumentem??? Chyba tylko dla autora artykułu.
    "Pieniądze nie mogą opuścić budowy" - a w jaki sposób GDDKiA może to sprawdzić?
    Pan redakto coś usłyszał, nie zrozumiał o co chodzi i popisał banialuki. Niestety, od czasu połączenia z Dziennikiem poziom artykułów jest coraz niższy. Obecnie powoływanie się na "poważnie" brzmiące informacje z tego dziennika wywołuje niedowierzanie i politowanie moich znajomych.

    Odpowiedz
  • dareckiddd(2012-07-28 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    kika - Tylko szkoda , ze nie wiesz , że to Kaczyński jest sprawcą problemow z ktorymi boryka sie obecnie Donald Tusk. Bo gdy PiS rządził to zostały źle skonstruowane przetargi na budowę w systemie PPP A2 Stryków -Warszawa i A1 Stryków- Pyrzowice. Skutkiem było to , że trzeba było te prztargi unieważniać. Ponadto ,jak Po doszłą do włądzy to sama musiałą uchwalać proinwestycyjne przepisy , specustawę drogową ,zmainy w prawie , dostosowywac polskie przepisy do unijnych ,aby nie było konfliktow na TLE SRODOWISKOWYM . Więc nic dziwnego ,że z wieloma drogami nie udało sie zdążyć do EURO. Gdyby PiS wykonał te prace jak rzadził , to drogi szybciej by powstały.

    Odpowiedz
  • Jarosław-Polskę-zostaw !(2012-07-28 13:28) Zgłoś naruszenie 00

    Za Jarosława i jego min.Polaczka NIC SIĘ NIE OPÓŹNIAŁO !
    Bo ... nic się wtedy nie budowało !

    Odpowiedz