Drożyzna? Sprzęt elektroniczny tani jak nigdy

autor: Janusz K. Kowalski19.04.2012, 06:54; Aktualizacja: 19.04.2012, 11:35
Zdaniem ekspertów obniżki sprzętu to normalne trwałe zjawisko, ponieważ spadek cen wielu wyrobów związany jest z postępem technologicznym.

Zdaniem ekspertów obniżki sprzętu to normalne trwałe zjawisko, ponieważ spadek cen wielu wyrobów związany jest z postępem technologicznym.źródło: Bloomberg

Spadają ceny urządzeń gospodarstwa domowego, sprzętu informatycznego, audiowizualnego i telekomunikacyjnego. Obniżki wymusza szybkie starzenie technologiczne tych wyrobów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • orinoco(2012-04-19 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Statystyki to stopień najwyższy od czasownika "kłamać". Niektórzy pamiętają to stwierdzenie z czasów PRL-u, ale ono jest aktualne i teraz. Tak też wygląda wyliczanie inflacji. Inflacja 4 procent? Niby nie jest tak tragicznie (bo traktory potaniały), tylko żyje się coraz trudnej... A kromka chleba coraz droższa, jajko to luksus.

    Odpowiedz
  • :)(2012-04-19 17:23) Zgłoś naruszenie 00

    ...ale samochody podrożały :)

    Odpowiedz
  • pomocdom(2012-04-19 16:34) Zgłoś naruszenie 00

    Od początku Roku Obserwuje Rynek - naprawdę nie jest wesoło ,tutaj przykład sprzętu AGD - ale drodzy państwo w piekarniach nie idą bułki po złotówce
    z chodzi tylko chlebek.Zwroty do piekarni są coraz wyższe ,a to tylko chleb powszedni
    W budownictwie ceny szaleją w dół, nie długo to już nikt nie będzie składał ofert na przetargi bo i tak nie zapłacą na czas. Państwo też nie ma kasy na bieżące potrzeby.
    Policja łapie i szuka jak tylko można dopasować mandat do sytuacji w której zostałeś przyłapany, Pouczenie nie ma - musi być mandat i tak dalej i tak dalej pozdrawiam wszystkich.

    Odpowiedz
  • Ryszard(2012-04-19 12:00) Zgłoś naruszenie 00

    Do 4.
    Niestety dla nas polaków to jest prawda . Polacy już mają 'ręce/nie rękę/ w nocniku' i co ? Jeszcze nie wszyscy to zauważyli !!!

    Odpowiedz
  • Czy wiemy ile zadluzyli nas obecni bandyci ?(2012-04-19 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    Czy zdajemy sobie sprawe jakie miliardowe zadluzenia robia sterujacy obecnie Polska bandyci ? To my zaplacimy za ich rozboj na terenie Polski,a oni beda miec (juz maja) gwarancje bezkarnosci w totalitarnym unijnym kolchozie o nazwie "unia europejska",czesto celowo w propagandzie nazywana Europa,a to nie ma nic wspolnego z kontynentem Europa,tylko z bandytyzmem miedzynarodowki bandytow czerwonych i barwionych

    Odpowiedz
  • emerytka(2012-04-19 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    Skąd my to znamy drożeje kiełbasa, a tanieją lokomotywy i w kieszeni mam deficyt.

    Odpowiedz
  • anna(2012-04-19 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    Jak się produkuje byle co to musi być tanio. Są to tzw. jednorazówki. Więc Ameryki tu nikt nie odkrył.

    Odpowiedz
  • Michał(2012-04-19 08:19) Zgłoś naruszenie 00

    Różnice mniejsze niż 10% sa niezauważalne i właściwie pomijalne. Wszystko zależy od tego gdzie kupujemy i aktualnych trendów/promocji.

    Odpowiedz