Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy bez pomocy komputerów. Wykorzystujemy je do kontaktu z klientami, planowania, rozliczania kosztów zbierania informacji i analizy danych. Powierzamy komputerom ważne a nawet poufne informacje, dlatego warto mieć pewność, że są one odpowiednio zabezpieczone. O bezpieczeństwie danych firmowych warto myśleć całościowo – zagrożenia występują zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz organizacji. - artykuł sponsorowany

Skutki utraty lub wycieku danych są coraz poważniejsze; coraz więcej podmiotów odpowiada prawnie za odpowiednie zabezpieczanie danych –np. danych osobowych klientów, które przetwarza prawie każde przedsiębiorstwo.

Zapraszamy na szkolenie online, podczas którego przedstawimy tanie i skuteczne metody zebezpieczania danych i dokumentów firmowych przed utratą lub wyciekiem. Pokażemy jak zabezpieczyć się przed taką możliwą stratą informacji oraz jak zapewnić bezpieczny dostęp do danych osobom pracującym poza biurem.

Po spotkaniu możliwe jest uzyskanie dyplomu Microsoft z ukończenia szkolenia w danym zakresie.

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja dostępna do 24 kwietnia.

Jak to działa?

Nie musisz wychodzić z biura! Wystarczy, ze wcześniej zarejestrujesz się na warsztat. W kolejnym kroku podłącz się do e-szkolenia w podanym terminie jego prowadzenia - zawsze wygląda to tak, że dzień wcześniej dostaniesz link w mailingu, który automatycznie uruchamia program. Wchodząc na podany w mailingu link, będziesz proszony o podanie danych osobowych. Do rejestracji na wybrane warsztaty on-line można użyć danych z konta Windows Live ID lub rejestrować się podając dane kontaktowe. Pamiętaj o włączeniu głośników w komputerze. To wszystko!

Możliwość rejestracji oraz terminarz kolejnych spotkań on-line dostępny jest na stronie: www.microsoft.com/poland/msp/warsztaty-online.aspx

Zapraszamy!