Powstaje potrzeba na najnowsze oprogramowanie, zwiększenie produktywności pracowników, łatwiejsze zarządzanie oprogramowaniem i sprawne wdrożenie z jednego miejsca zamiast z kilku nośników.

Rodzina programów Open może być odpowiedzią dla narastających potrzeby firmy, która ma potencjał i plany rozwojowe.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, który program z rodziny Open jest odpowiedni dla Państwa rozwijającej się firmy zapraszamy na wirtualny warsztat. Warsztat poprowadzi Pan Sebastian Wilczewski, ekspert w licencjonowaniu, doradca klientów, Project Manager w partnerskiej firmie Microsoft.

Po spotkaniu możliwe jest uzyskanie dyplomu Microsoft z ukończenia szkolenia w danym zakresie.

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja dostępna do 17 kwietnia.

Jak to działa?

Nie musisz wychodzić z biura! Wystarczy, ze wcześniej zarejestrujesz się na warsztat. W kolejnym kroku podłącz się do e-szkolenia w podanym terminie jego prowadzenia - zawsze wygląda to tak, że dzień wcześniej dostaniesz link w mailingu, który automatycznie uruchamia program. Wchodząc na podany w mailingu link, będziesz proszony o podanie danych osobowych. Do rejestracji na wybrane warsztaty on-line można użyć danych z konta Windows Live ID lub rejestrować się podając dane kontaktowe. Pamiętaj o włączeniu głośników w komputerze. To wszystko!

Możliwość rejestracji oraz terminarz kolejnych spotkań on-line dostępny jest na stronie: www.microsoft.com/poland/msp/warsztaty-online.aspx

Zapraszamy!