Firma zarządzana przez Krzysztofa prosperowała dobrze. Jego klienci byli zadowoleni, a zespół był dobrze zmotywowany do podejmowania kolejnych wyzwań. Licencje na oprogramowanie były ostatnią rzeczą, o której myślał – aż doszło do katastrofy. Co się stało? Pewien handlowiec potrzebował programu PowerPoint, aby złożyć kilka slajdów na ważną prezentację. Gdy zespół IT poinformował go, że nie posiadają licencji na ten program, pobrał go z witryny internetowej z programami. Decyzja ta była katastrofalna w skutkach. - artykuł sponsorowany

Piracka kopia zawierała złośliwego wirusa, który dokonał spustoszenia w systemach firmy, uszkodził cenne pliki i naraził na zagrożenie poufne dane klientów. Mówiąc delikatnie, Krzysztof nie był szczęśliwy. Licencje na oprogramowanie stały się jego priorytetem. Przysiągł sobie, że podobna sytuacja nie będzie miała miejsca w jego firmie.

• Potrzebujesz szybko zakupić oprogramowanie dla nowego pracownika? Gdzie nie kupować oprogramowania, aby mieć pewność, że jest legalne i bezpieczne?
• W Twojej firmie często zdarzają się problemy z wirusami i złośliwym oprogramowaniem, co zagraża działalności firmy?
• Czy istnieją dobre, bezpłatne rozwiązania, które kompleksowo zabezpieczą Twoją firmę?
• Jak rozpoznać czy dane oprogramowanie jest zabezpieczone?


Na te oraz inne pytania odpowiemy podczas warsztatu on-line dedykowanego dla małych i średnich firm. Podczas spotkania będą mieli Państwo szansę zadać pytania naszemu ekspertowi w zakresie prowadzenie odpowiedzialnego i bezpiecznego biznesu.

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja dostępna do 31 stycznia pod adresem:
https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032502232&Culture=pl-PL