Stacje telewizyjne szukają ratunku: serial to za mało, by utrzymać widzów

autor: Michał Fura02.11.2011, 06:10; Aktualizacja: 02.11.2011, 11:01

Złodzieje widzów, czyli internet i kanały tematyczne, zmuszają nadawców do zmiany strategii.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • dojrzała(2011-11-02 07:58) Zgłoś naruszenie 00

    Zaskakująca jest konkluzja w/g mnie infantylna-bo odnosi sie do braku wyobrazni atym charakteryzuje sie dziecko a nie dorosły człowiek.Seriale, seriale i seriale-natomiast ludzie pragną rowniez wiedzy !0 o wszystkim !-przyroda chistoria sposób produkcji kiełbasy albo dlaczego wędliny sa coraz gorsze-no bo seryjnie i mechanicznie sie je powiela jeszcze z dodatkami szkodliwymi dla zdrowia-tak jak sex pokazywany w serialach-wulgarny, pospieszny nachalny i brudny(gdzie chigiena, łazienka czy prysznic-facet wstaje po stosunku i zapieprza do pracy albo na dyzur do szpitala-ochyda.Brak totalnej edukacji w tym zakresie-a jest OKAZJA aby te brydne chłopaki i dziewuchy brały co dzien prysznic a nie paliły czy ćpały nie mółwiac o żlopaniu piwa.A reklamy?! to i dobrze -bo i producentom byle czego tez reklama nie pomoze a tylko szkodzi-bo irytuje kłamiąc!.

    Odpowiedz
  • WR(2011-11-02 12:46) Zgłoś naruszenie 00

    do 1: zanim napiszesz komentarz - sięgnij po słownik ortograficzny ;-)

    Odpowiedz
  • Waldi(2011-11-02 15:57) Zgłoś naruszenie 00

    Te programy nie trafiają do widzów bo już mają dość seriali.Podpowiem ,że najlepiej oglądąją się programy na żywo.Czyżby nie było imprez,zabaw i koncertów
    JUż dawno nie oglądałem koncertu zespołu czy artystów czy trudno zrobić film dokumentalny o bolączkach życia codziennego! Czy nie może być opera,czy operetka czy teatr! O transmisji a ligi i mistrzów nie wspomnę,czy nie stać nas na jeden kanał sportowy! A mamy oglądać tylko boks czy siatkówkę ? Do przemyślenia!!

    Odpowiedz
  • wkużony (przez "Ż")(2011-11-02 16:01) Zgłoś naruszenie 00

    do WR: obrońca seriali i wulgarnego sexu się znalazł.Przejęzyczyć się na klawiaturze można=a mając czas na ripostę, z braku jednak słownika dobrych manier-jak widać u Ciebie WR=wystarczyła tylko krytyka ortograficzna.Przecież wiadomo,że nie sztuka być ortograficzny gdy komputer podkreśla Ci błędnie napisane wyrazy.A jak jest ktoś wkurzony na ciągle powoływanie się np przez TVP - na szczytna rolę edukacyjną jaką rzekomo pełni dla społeczeństwa, dając w rzeczywistości idiotyczne kabarety do oglądania-płacąc za ten chłam (ch czy h)

    Odpowiedz
  • norman(2011-11-11 13:15) Zgłoś naruszenie 00

    „Gra z Ibiszem” czy to, ktoś ogląda ?
    TVN stawia na tematykę medyczną proponuje: NFZ zbrodnia i kara pierwszy odcinek pod tytułem "Droga przedśmiertna do specjalisty" w cyklu z życia wzięte.

    Odpowiedz
  • GUS(2018-11-09 14:42) Zgłoś naruszenie 00

    policz ile znasz osób które oglądają seriale

    Odpowiedz
  • GUS(2018-11-09 14:43) Zgłoś naruszenie 00

    bedziecie oglądali MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI ?

    Odpowiedz