Na terenie Poznania rozpoczęta została akcja promocyjna nowego Oddziału Amber Gold. Hasło przewodnie kampanii „Poszerz swoje finansowe horyzonty” ma za zadanie zachęcić Klientów do zainteresowania się alternatywnymi formami inwestowania, takimi jak lokaty w metale szlachetne oferowane przez Amber Gold. (artykuł sponsorowany)

Amber Gold od początku br. intensywnie rozbudowuje sieć swoich placówek. Oddział w Poznaniu, którego otwarcie nastąpiło 3 września br. jest 7 Oddziałem Amber Gold na terenie kraju. Wraz z otwarciem Oddziału tradycyjnie rozpoczęła się kampania promocyjna tej nowej placówki.

Zgodnie z aktualnie realizowaną przez Amber Gold strategią rozwoju sieci sprzedaży, do końca 2011 roku, za obsługę Klientów odpowiadać będzie ok. 300 pracowników Amber Gold, zatrudnionych w 20 Oddziałach, 30 Punktach Obsługi Klienta (POK) oraz 30 AGpunktach. Więcej >

Amber Gold oferuje lokaty w złoto, srebro i platynę z gwarantowanym oprocentowaniem od 6 do 15% w skali roku. Oferta lokat Amber Gold umożliwia praktycznie każdemu zainteresowanemu skorzystanie z koniunktury na rynku metali szlachetnych. Kwoty lokat rozpoczynają się bowiem już od 1 tys. zł (maksymalna kwota to 1 mln zł). Również okresy inwestycyjne są bardzo elastyczne, gdyż umożliwiają założenie lokaty na okres od 1 do 60 miesięcy. Dla przykładu lokata w złoto WYŻSZY ZYSK umożliwia ulokowanie swoich pieniędzy na okres 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 m-cy. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 12% w przypadku okresów od 6 do 24 m-cy oraz 15% w przypadku okresów od 36 do 60 m-cy.

Reklama

Amber Gold
Infolinia: 801 555 444 / 58 731 50 50
www.ambergold.com.pl
bok@ambergold.eu