Najpewniejsze banki świata. Banki państwowe

autor: Jędrzej Bielecki23.08.2011, 03:00; Aktualizacja: 27.08.2011, 11:17

Banki państwowe. Jeszcze do niedawna uważane za relikt przeszłości, który powinien jak najszybciej trafić w prywatne ręce. Postrzeganie banków na rynkach w czasach kryzysu bardzo się zmieniło. Zobacz ranking najpewniejszych banków świata

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • Kaszalot(2011-08-28 21:06) Zgłoś naruszenie 00

    Najpewniejszy? A co z tego się ma? Idziesz tam gdzie taniej i lepsze warunki dla ciebie. Porównujesz oferty wybierasz opcje najlepszą dla siebie tak się robi.

    Odpowiedz
  • *(2011-08-27 17:16) Zgłoś naruszenie 00

    ...a ja tam wiem że najlepszy jest PKO BP, bez jakiegoś tam porównania przez ołpefajansa czy coś tam coś tam :)

    Odpowiedz
  • maly(2011-08-27 17:30) Zgłoś naruszenie 00

    Kapitalizm i prywatyzacja już się skompromitowały historia zatacza koło

    Odpowiedz
  • górą państwowe!(2011-08-27 11:08) Zgłoś naruszenie 00

    Prywatyzacja drogą do rozwoju i dobrobytu? A tu się okazuje, że to guzik prawda! Państwowe lepsze!!!

    Odpowiedz
  • bolo i lolo(2011-08-23 08:18) Zgłoś naruszenie 00

    Mając konto i kredyt w BGZ cieszę się że Rabbobank, właściciel BGŻ stoi w rankingu tak wysoko.

    Odpowiedz
  • lepsze państwowe !(2011-08-23 15:44) Zgłoś naruszenie 00

    okazało się ,że najpewniejsze są banki państwowe ! i co wy na to ? a tak namawiacie do prywatyzacji wszystkiego, co jeszcze zostało w Polsce ! Dobry kapitalista to martwy kapitalista, bo taki cie już nie oszuka !

    Odpowiedz
  • wrobel(2011-08-27 14:08) Zgłoś naruszenie 00

    A ja ide tam gdzie taniej a wszelkie porownania robie przez openfinance, jeden bank ma jedna usluge tansza, a drugi lepszy jest np w depozytach...

    Odpowiedz
  • Anna(2011-08-29 21:19) Zgłoś naruszenie 00

    Dokładnie teraz takie czasy, że patrze się na to gdzie lepsza oferta i można zaoszczędzić a nie czy bank jest państwowy, bo z tego chyba żadnych profitów niestety się nie ma !

    Odpowiedz