Na rynkach finansowych rosną coraz większe obawy o powtórkę z 2008 roku. W tej sytuacji dla wielu inwestorów bezpieczną przystanią jest rynek złota. Kolejne rekordy cen powodują, że Klienci Amber Gold posiadający lokaty w złoto uzyskują znacznie wyższe niż gwarantowane 12-15% w skali roku. (artykuł sponsorowany)

Lokata w złoto WYŻSZY ZYSK Amber Gold gwarantuje właścicielowi uzyskanie 12% bez podatku Belki w skali roku przy okresach inwestycyjnych od 6-24 miesięcy oraz 15% przy okresach 36-60 miesięcy. Oprócz gwarantowanego oprocentowania, Klient ma możliwość uzyskania wyższego oprocentowania, w przypadku wyższych wzrostów kursu złota.

Aktualna koniunktura na rynku złota powoduje, że Klienci Amber Gold, otrzymują znacznie wyższe niż gwarantowane oprocentowanie. W bieżącym tygodniu kurs złota ustanowił nowy rekord - 1772 USD za uncję, podczas gdy jeszcze w zeszłym tygodniu rekordowy kurs wynosił nieco ponad 1680 USD. W ciągu roku złoto podrożało o 46 proc, a do przekroczenia poziomu 2000 USD za uncję wystarczy zaledwie 13 procentowy wzrost. Ponieważ okoliczności dla rynkach finansowych są dla złota bardzo sprzyjające (bankrutują państwa, pogłębia się kryzys zadłużenia, panika na giełdach), większość analityków nie ma wątpliwości, że to początek bicia kolejnych rekordów cen złota.

Posiadacze lokat w złoto Amber Gold już aktualnie osiągają wyjątkowe zyski, a w najbliższym czasie w przypadku utrzymania się tak dynamicznych wzrostów cen złota będą one jeszcze większe.

Lokaty Amber Gold można założyć zarówno przez internet, jak i w jednej z licznych placówek. Zgodnie z aktualnie realizowaną przez Amber Gold strategią rozwoju sieci sprzedaży, do końca 2011 roku, za obsługę Klientów odpowiadać będzie ok. 300 pracowników Amber Gold, zatrudnionych w 20 Oddziałach, 30 Punktach Obsługi Klienta (POK) oraz 30 AGpunktach.

Więcej >

Amber Gold
Infolinia: 801 555 444 / 58 731 50 50
www.ambergold.com.pl
office@ambergold.eu