Rostowski rezygnuje z uczestniczenia w poniedziałkowym posiedzeniu eurogrupy. Czeka na wyraźne zaproszenie

10.07.2011, 19:02; Aktualizacja: 10.07.2011, 19:19

Minister finansów Jacek Rostowski nie weźmie udziału w poniedziałkowym posiedzeniu eurogrupy. Polski minister został zaproszony na posiedzenie przez przewodniczącego grupy Jean-Claude'a Junckera. Jednak niektóre kraje strefy euro są niechętne uczestnictwu prezydencji ECOFIN-u (Rady UE ds. Gospodarczych i Finansowych) w posiedzeniach eurogrupy. Dlatego Rostowski rezygnuje z uczestnictwa w posiedzeniu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • marek bartoszewski(2011-07-11 18:04) Zgłoś naruszenie 00

  Normalna kolej rzeczy,najpierw przeliczają swoje finanse - spokojnie przyjdzie kolej i na nas,dialog to podstawa (wymaga cierpliwości jak zaufania )NP.A jakie i czy mieliśmy w PRL .Minister wie co robi - efekty w ekonomi to stabilność.

  Odpowiedz
 • głodny(2011-07-11 09:33) Zgłoś naruszenie 00

  Rostuś, nie pchaj się, bądź szczęśliwy, bo za obecność każą słono płacić ... z Twojej (naszej - POlskiej!!!) dziury budżetowej!!!

  Odpowiedz
 • Ryszard Jewiak(2011-07-10 23:40) Zgłoś naruszenie 00

  To prawda, że działania eurogrupy mają bezpośredni wpływ na pozostałe kraje UE. Minister Rostowski jest człowiekiem mądrym. No cóż, nie chcą go w swoim gronie, ze szkodą dla UE. Jej los jest właściwie przesądzony. Potwierdza to też Biblia, która zapowiada powrót Rosji. Na drodze jest UE i NATO, dlatego ich czas jest policzony.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane