PJN proponuje: pożyczki dla młodych na rozkręcenie biznesu

24.06.2011, 16:12; Aktualizacja: 24.06.2011, 16:34

Liderzy ugrupowania Polska Jest Najważniejsza zaproponowali w piątek w Gdańsku, aby młodzi ludzie, którzy chcą założyć firmę, mogli dostawać pożyczki podobne do tych, jakie otrzymują dziś bezrobotni z Urzędów Pracy.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (5)

 • rodzic(2011-06-24 17:18) Zgłoś naruszenie 00

  PJN ma szanse u mlodych jak odpowie sobie na pytanie:
  Odra nie jest juz granica, ale po jednej stronie brakuje kilka milionow pracownikow a po drugiej kilka milionow stanowisk pracy?
  Pytanie - co jest z ta rzeka?
  Jezeli nie odpowiedza, to niech dalej lapia muchy, ktorych nie ma - lapia muchy dlatego, ze rowiazano im fartuchy bezpieczenstwa - media sa na tym samym poziomie - no hajda na muchy...

  Odpowiedz
 • NOWA PRAWICA(2011-06-24 17:35) Zgłoś naruszenie 00

  Badania pokazują ze polowa polaków urlop spędzi w domu bo na wyjazd nawet nad polskie morze czy w góry ich nie stać - a oni tu mówią o wyjazdach zagranicznych?? Nie byłoby tak gdyby rzad nie zabierał nam ponad polowy pensji czy to w podatku dochodowym czy pod pozorem składki rzekomej przyszłej emerytury lub zdrowotnej. Nawet po tych potraceniach jest jeszcze wiele innych podatków które wysysają nasze pieniądze jak VAT akcyza i inne.
  Dopóki tych złodziejskich obciążeń radykalnie nie zmniejszycie dalej będzie bieda bo ludzie co zarobią to będą musieli wam oddać.
  Kolejnym problemem jest ogromna liczba skomplikowanych przepisów koncesji i pozwoleń dla przedsiębiorców którym na co dzień tak utrudnia się życie ze wielu zwyczajnie ma dosyć i albo rezygnuje albo przenosi działalność do normalnego kraju.
  Oszukujecie tez ludzi mówiąc ze pomoc taka w ogóle nie będzie kosztować - to niby skąd będą pieniądze ze swoich dacie?? Polacy na populizm coraz rzadziej się nabierają

  Odpowiedz
 • Hutny(2011-06-24 19:56) Zgłoś naruszenie 00

  Wielki plus dla PJN. Wreszcie ktoś dostrzega problemy młodych wchodzących na rynek pracy. Widać, że mają pomysły, a to już dużo, bo PO i PiS już pokazały, że nic nie zdziałają.
  Jeśli chcą wprowadzić te rozwiązania - mają mój głos.

  Odpowiedz
 • lysy(2011-06-25 15:45) Zgłoś naruszenie 00

  W sumie pomysł do przemyślenia. Wiem ile mnie kosztowło rozkręcenie biznesu, gdyby nie oszczędności to po roku roku zamknąłbym biznes. Jak dobrze to opracują to faktycznie może to być stymulatorem do rozwoju gospodarczego wśród młodych ludzi. PJN coraz ciekawiej się zapowiada.

  Odpowiedz
 • Marian(2011-06-28 11:59) Zgłoś naruszenie 00

  Super pomysł. Jak zakładałem firmę to, aby skorzystać z tych 19 tys. zł dotacji musiałem przejść całą procedurę rejestracji bezrobotnego (z wszelkimi niedogodnościami systemu - np. comiesięczny podpis, do czasu rozpatrzenia wniosku). Ponieważ nigdy nie brałem tzw. kuroniówki to pieniądze na rozwój firmy wcale nie musiałby być z Urzędu Pracy, mogłyby być z budżetu. Ważne żeby były bo mi bardzo pomogły.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane