Rekordowa kara dla TP SA! Za ograniczanie dostępu do internetu zapłaci 127,5 mln euro

22.06.2011, 11:44; Aktualizacja: 23.06.2011, 15:27

KE ukarała we wtorek Telekomunikację Polską 127,5 mln euro kary za nadużywanie pozycji dominującej na rynku szerokopasmowego internetu. To efekt otwartego w kwietniu 2009 r. postępowania. Zdaniem TP SA decyzja KE jest "zaskakująca", bo nieprawidłowości zostały usunięte.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • dziecko_neo(2011-06-22 13:09) Zgłoś naruszenie 00

    no i szary neostradowiec zapłaci Francuzikom - bo przecież trzeba się ściepnąć na karę ...

    Odpowiedz
  • kutfddd(2011-06-22 12:40) Zgłoś naruszenie 00

    bardzo dobrze, ja bym im dowalił 500 bania euro

    Odpowiedz
  • republikanin(2011-06-22 14:04) Zgłoś naruszenie 00

    Najbardziej intelektualną partią jest PiS, za którym stoją zarówno instytucje, jak i dokumenty programowe - mówi w wywiadzie dla „Super Expressu” prof. Ryszard Legutko, szef delegacji PiS w Parlamencie Europejskim. Super Express: Polska polityka to mrówcza praca ekspertów i intelektualistów nad najlepszym programem dla Polski czy raczej realizacja wizji nieomylnych liderów partyjnych i walka na wizerunek medialny? Prof. Ryszard Legutko: Polska i europejska polityka nie jest szczególnie intelektualna w tym sensie, że partie polityczne nie kierują się specjalnie zamówionymi programami. To nas odróżnia od polityki amerykańskiej, która znacznie bardziej korzysta z usług profesorów, znawców przedmiotu, analityków. Kolejnym ekipom rządowym i ich programom można przypisać wręcz konkretne nazwiska intelektualistów, którzy za nimi stoją. SE: Czyli nasza scena polityczna jest o całe lata świetlne za amerykańską? R.L.: Różni się to w zależności od partii. Jedne są mniej, a drugie bardziej intelektualne. Zupełnie nieintelektualny jest np. PSL, który nie ma żadnego zaplecza eksperckiego. Najbardziej intelektualną partią jest PiS, za którym stoją zarówno instytucje, jak i dokumenty programowe.

    Odpowiedz
  • maro(2011-06-22 14:11) Zgłoś naruszenie 00

    Moim zdaniem tutaj jeszcze troche może sie zmienic. Z tego co mi wiadomo, to KE korzysta z danych z poczatku 2010, nie uwzgledniajac danych z ostatniego poltorarocza. A 18 miesiecy, to lata swietlne w telco.

    Odpowiedz
  • igorek(2011-06-22 14:39) Zgłoś naruszenie 00

    Wykopac France Telekom z Polski!Francuski panstwowy moloch swietne prywatyzacja!

    Odpowiedz
  • o(2011-06-22 18:16) Zgłoś naruszenie 00

    Bardzo dobrze!

    Odpowiedz
  • Niemand(2011-06-23 10:05) Zgłoś naruszenie 00

    Po prostu nie wiedzialy siermiężne pacholęta znad Wisły z kim zadarły, NWO nie może sobie pozwolić na opóźnienia w procesie uszczęśliwiania ludzkości wszechwidzącym okiem opatrzności

    Odpowiedz
  • *(2011-06-23 12:48) Zgłoś naruszenie 00

    Ta kara to śmieszna kwota wobec haraczu jaki zbiera TP od operatrów zewnętrznych i "swoich klientów" za korzystanie z łącza.

    Odpowiedz