Cała Unia zrzuca się na Grecję

autor: Jędrzej Bielecki, J.Bie.17.06.2011, 03:00; Aktualizacja: 17.06.2011, 13:14

Niemcy chcą, aby pomoc dla Grecji finansowało 27 państw, a nie tylko unia walutowa.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (11)

  • marvin(2011-06-18 04:20) Zgłoś naruszenie 00

    Czy jakis dziennikarz w Polsce zadal ministrowi finansow pytanie na co ta pozyczka?bo na opozycje nie ma co liczyc.Oni sa tak dolowani przez media ze boja sie wogole pytac o cokolwiek.

    Odpowiedz
  • Piotr 30l(2011-06-17 21:10) Zgłoś naruszenie 00

    do 2!!! Gratuluję dzisiejszej medycynie podtrzymywania przy życiu tak zaawansowanego wodogłowia, świat jest pełen deb..i!!!

    Odpowiedz
  • Unia Jewropejska ? kr(2011-06-17 18:04) Zgłoś naruszenie 00

    Unia jewropejska to totalitarny PO.twor o POdlozu masonskim.To organizacja przestepcza dobrze zorganizowana dla podboju slabszych panstw,a by sie w nich zagniezdzac i likwidowac dla wlasnych interesow.Maja swoich slugusi jak PO,SLD,PSL i lew/acko-lib/eralna holote sprzedawcow za jud/aszowe eurosrebrniki.Tylko naiwni mysla,ze unia bedzie dawac,oczywiscie bedzie dawac wiezienia,poprawnosc polityczna,a gdy dojdzie do minimalnej sily bedzie mordowac "niewygodnych i nieposlusznych" totalitaryzmowi.

    Odpowiedz
  • jolka(2011-06-17 17:29) Zgłoś naruszenie 00

    wczoraj Rostowski pożyczył 750 milinów euro od banku światowego a dziś składka na Grecje ???to chyba jakiś żart ! ludzie !sprzedadzą cały kraj złodzieje! przepędzić to dziadostwo bo zostaniemy z gołymi dupami na niewłasnej ziemi!

    Odpowiedz
  • matt(2011-06-17 10:59) Zgłoś naruszenie 00

    Merkelowa wpuściła sobie sabotażystów waluty :D

    Jeszcze długo nie wejdziemy do strefy euro, wiecie dlaczego?

    Ponieważ, na bankrutujących ze strefy euro, kaske łożymy, a przy okazji nie stanowimy żadnego zagrożenia dla strefy euro :D.

    Gdy Polska stanie na krawędzi, nikt nam nie pomoże :D
    A dONALDZIK pcha nas w spirale długów, z tego bedzie wojan,
    i dobrze bedziemy wtedy mogli Dondzia przed sądem wojskowy postawić i rozstrzelać:D nie ma tego złego :D

    Odpowiedz
  • JWL(2011-06-17 10:55) Zgłoś naruszenie 00

    Heheh...ciekawy sposób na pomoc, pożyczyć pieniądze na wysoki % i potem żądać spłaty długu.
    Polecam film na youtube "spowiedź agenta"

    Odpowiedz
  • Na Grecje Powinni zrzucać się Ci(2011-06-17 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    co głosowali "Za" i Ci co namawiali aby głosować "ZA" !- oto efekty Ich głupoty!

    PS -wytłumaczcie mi -jak to jest ,że Unia daje ,żywi ,szkoli a DOnald mimo takich olbrzymich darów narobił tylko za swojej kadencji tyle długów??

    "Gdzie się podziało 270 mld złotych? Nasz dług eksplodował

    Nasz dług eksplodował i na koniec tego roku będzie o połowę większy niż przed czterema laty. Gdyby przyszedł następny kryzys, nie mielibyśmy już od kogo pożyczać.
    Zaledwie w ciągu trzech ostatnich lat – do 2010 r. – nasz dług publiczny liczony według krajowej metodologii wzrósł o 221 mld zł. Sięga już 748,5 mld zł, czyli 53 proc. PKB. Rósł o ponad 70 mld zł rocznie. Wcześniej było to 20 – 40 mld zł. W tym roku powiększy się o kolejne 50 mld zł. Razem – 270 mld zł!

    „Polska na liście bankrutów. Znaleźliśmy się w bardzo niechlubnym klubie 21 państw, które niebawem mogą stać się niewypłacalne. Ranking opublikował serwis Business Insider. „

    Bank Światowy przyznał we wtorek Polsce 750 mln euro pożyczki - poinformował we wtorek PAP Michał Krupiński, zastępca dyrektora wykonawczego w Banku Światowym.
    - Rada Dyrektorów Wykonawczych, przy silnym poparciu wszystkich Dyrektorów Wykonawczych, poparła dzisiaj rano czasu waszyngtońskiego projekt pożyczki dla Polski w wysokości 750 mln euro (3 mld zł) - powiedział "PAP Krupiński.

    Odpowiedz
  • Tępiciel(2011-06-17 09:19) Zgłoś naruszenie 00

    2: Ewiak Ryszard

    Bardzo zabawny trolling.

    Odpowiedz
  • O takiego ...(2011-06-17 08:35) Zgłoś naruszenie 00

    Jak na razie to Grecja ma znacznie wyższy PKB na głowę, wynagrodzenia i emerytury niż Polska. To oni powinni nam dołożyć !!!

    Odpowiedz
  • Ewiak Ryszard(2011-06-17 08:21) Zgłoś naruszenie 00

    Jak widać, obecny kryzys pogłębia się i nieprzypadkowo dotyka szczególnie UE i kraje byłego ZSRR. Biblia zapowiada powrót występującej w roli "króla północy" - Rosji (Daniela 11:29a). Kryzys to jeden z środków do realizacji tego planu. Rozpad UE i NATO, utoruje drogę do realizacji tej starożytnej zapowiedzi. W podobny sposób Bóg zrealizował wcześniejszą zapowiedź, o powrocie garnizonów rosyjskich do swej ziemi (Daniela 11:28b). Jednym z środków do usunięcia z drogi ZSRR i Układ Warszawski także był kryzys. Wszystkie szczegóły tej wizji, sięgającej od czasów starożytnej Persji aż do Armagedonu wypełniają się spektakularnie i w porządku chronologicznym. Bóg czuwa nad swoim słowem, aby je wypełnić (Jeremiasza 1:12).

    Odpowiedz
  • pol(2011-06-17 05:48) Zgłoś naruszenie 00

    zycze zeby ten kolchoz sie rozpad na czesci UE to organizacja finnansjery

    Odpowiedz