Na która propozycję się zdecydować? Przyjrzyjmy się bliżej aktualnym ofertom kredytów mieszkaniowych banków.

Gdzie po tani kredyt hipoteczny?

Oferta ofercie nierówna. Przyjrzymy się propozycjom kredytowym poszczególnych banków i sprawdźmy na jakie warunki aktualnie można liczyć w następujących propozycjach banków:

• Deutsche Bank z „db Kredytem Mieszkaniowym” udostępnia kredyt bez prowizji, zarówno dla oferty w PLN i EUR. Możliwe jest finansowanie do 100% wartości nieruchomości oraz określenie okresu spłaty nawet do 40 lat;

• Bank DnB Nord z „Kredytem hipotecznym ze szczytów rankingów”, w ramach której to oferty możliwe jest uzyskanie prowizji 0%, marży 0% przez pierwszy rok oraz sfinansowania do 100% wartości nieruchomości – zarówno w EUR, jak również w PLN;

• Bank Pekao S.A., który otwiera swoje placówki również w soboty by promować ofertę „Kredytu mieszkaniowego” z marżą 1,59% bez prowizji! Dostępne jest dla tych warunków finansowanie w PLN;

• Bank Zachodni WBK, który dla swojego „Kredytu mieszkaniowego” udostępnia marżę od 0,99% i okres kredytowania wynoszący nawet do 30 lat! Możliwe jest zaciągnięcie kredytu w PLN lub EUR, zaś karencja w spłacie może wynieść nawet do trzech lat!

Wiosenna promocja - 0% prowizji i 0 zł za wycenę mieszkania!

• Allianz Bank, który w ramach wydłużonej oferty „Złotej hipoteki” oferuje kredyt bez opłaty przygotowawczej oraz z niską marżą już od 1,3%! W ramach oferty proponowany jest kredyt w kwocie nawet powyżej pół miliona złotych!

• Alior Bank w ofercie „Kredytu hipotecznego” udostępnia kredyt możliwy do otrzymania bez prowizji, z marżą od 0,9% oraz finansowaniem do 120% nieruchomości spłacanej przez okres nawet 50 lat! Możliwy jest wybór spośród walut: PLN, EUR a nawet CHF!

• BNP Paribas Fortis, gdzie marża wynosi 0,79%, spłacać kredyt można przez okres nawet 40 lat, zaś karencja może wynieść aż do trzech lat!

• PKO Bank Polski, który swój kredyt hipoteczny „Własny Kąt” oferuje bez prowizji, udostępnia bezpłatną inspekcję nieruchomości przed każda wypłatą kolejnej transzy oraz darmowe pierwsze przewalutowanie i wcześniejszą częściową spłatę.

• Polbank EFG w ramach „Elastycznego Kredytu Hipotecznego” udostępnił ofertę kredytu bez prowizji, z marżą już od 1,2% oraz darmową wyceną nieruchomości oraz bezpłatną wcześniejsza spłatą;

• Kredyt Bank oferuje promocję „Ekstralokum”, gdzie kredyt hipoteczny dostępny jest bez prowizji, możliwe jest sfinansowanie do 100% wartości nieruchomości, rozłożenie spłaty nawet na 40 lat oraz marża już od 1,3% w PLN, zaś od 1,8% w EUR!