OFE chcą nawet 80 proc. nowych składek inwestować na parkiecie

autor: Aleksandra Kurowska12.04.2011, 03:00

Od maja Otwarte Fundusze Emerytalne chcą nawet 80 proc. nowych składek inwestować na parkiecie – wynika z sondy „DGP”.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • bulba - a im rośnie ?(2011-04-12 08:15) Zgłoś naruszenie 00

    a ikle mogą tylko -42,5 proc a za 57,5 % muszą wykupić obligacje - i to jest reforma ?

    Odpowiedz
  • Marcin(2011-04-12 16:30) Zgłoś naruszenie 00

    Ktoś musi kupować obligacja najlepiej nakazać to ustawą. A jeśli chcemy mieć coś odłożone i na tym zarobić to prędzej poprzez TFI.

    Odpowiedz
  • Olek(2011-04-12 17:21) Zgłoś naruszenie 00

    upodabniają się do TFI, a więc poniekąd to dobry kierunek

    Odpowiedz
  • Wiktor(2011-04-13 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    TFI to chyba najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o zabezpieczenie się na przyszłość, fakt że jest to inwestycja długofalowa, ale na pewno opłacalna wystarczy tylko wybrać odpowiednia ofertę!

    Odpowiedz
  • oliwia(2011-04-13 21:07) Zgłoś naruszenie 00

    no szkoda tylko ze nie dla wszystkich, bo jak ktos sie nie zna to jak wystartowac?

    Odpowiedz
  • Marta(2011-04-14 08:07) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli ktoś się nie zna zawsze może skorzystać z pomocy doradcy finansowego, tam wszystko wytłumaczą i dobiorą ofertę do Twoich możliwosci.

    Odpowiedz
  • Janek(2011-04-14 08:53) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba się zabezpieczyć bo OFE czy ZUS nie zapewnią nam dobrej emerytury. Dzięki pomocy opena inwestuję samemu we własną emeryturę już od przeszło roku. Przynajmniej człowiek jest spojony o przyszłość i nie będzie musiał liczyć tylko na ochłapy z pańskiego stołu.

    Odpowiedz
  • Ania(2011-04-17 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    Zgadzam się w pełni trzeba jak najszybciej zacząc inwestowac sama korzystałam z pomocy Open fiannce i dzięki nim wybrałam Noble fundusz, jak na razie wyniki sa zadawalające oby tak dalej.

    Odpowiedz
  • HIMEN(2011-05-06 15:22) Zgłoś naruszenie 00

    to wszystko bełkot tych troche mądrzejszych od tych troche głupszych

    Odpowiedz