Polacy kupują w Biedronce, bo jest najlepsza

28.03.2011, 03:00; Aktualizacja: 28.03.2011, 10:55

Polacy kupują w Biedronce nie tylko ze względu na cenę – cenią ją sobie jako solidną markę. Sieć sklepów zdobyła 80,97 pkt na 100 możliwych w badaniu satysfakcji konsumentów przeprowadzonym przez Maison Institute. Ten wynik dał sieci zwycięstwo w kategorii supermarketów.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (25)

  • mm(2011-03-28 16:36) Zgłoś naruszenie 00

    A ja wolę TESKO, lubię płacić kartą

    Odpowiedz
  • Polak(2011-03-28 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    Do Niestety, niestety ja znam sklepy gdzie można kupić taniej niż w biedronce, i nie mów o nędzy w imieniu wszystkich Polaków, Polak pisze się przez duże P a nie przez p.

    Odpowiedz
  • je ne croix pas(2011-03-28 23:01) Zgłoś naruszenie 00

    kujemy w biedronce bo jestesmy na skarju nedzy-cala tajemnica...

    Odpowiedz
  • leszek(2011-03-28 19:52) Zgłoś naruszenie 00

    nie ma sie czemu dziwic, ja caly rok oszczedzalem na jednodniowych lokatach w Getin jednak ciagle wzrosty skutecznie oprozniaja moj porfel

    Odpowiedz
  • Adam(2011-03-28 18:55) Zgłoś naruszenie 00

    Jarek to człowiek żyjący w innym świecie oderwany od rzeczywistości. Chciał być bardziej ludzi i poszedł jak normalny człowiek do sklepu. Z jego wypowiedzi wynika brak rozeznania w sprawach konsumenckich, przecież on nie ma zielonego pojęcia o zakupach. On ma swoją wizję: układy, zamach i dziadostwo którym jako jedyny prawdziwy polak powinien rządzić.

    Odpowiedz
  • doktorek(2011-03-28 18:22) Zgłoś naruszenie 00

    Ja musze kupowac w biedronce bo po 40 latach pracy ma nic do gadania bo gdyby ni bylo biedronki to cukier by kosztowal pewnia 10 zl A ubieram sie u Armaniego z 2 reki bo bym chodzil goly Hwala walesie.

    Odpowiedz
  • prawdziwy patryjota(2011-03-28 17:52) Zgłoś naruszenie 00

    Może wyjaśnią mi pisiorki oszołomki ,dlaczego jak prezes chcąc uszczęśliwić Polaków coś powie/oświadczy/to następnie pięcioro przybocznych tłumaczy co prezes miał na myśli?

    Odpowiedz
  • żniwiaż(2011-03-28 16:02) Zgłoś naruszenie 00

    jak widzę biedronkę to mam absmak

    Odpowiedz
  • zizi(2011-03-28 15:34) Zgłoś naruszenie 00

    w biedronce produkty wysoko przetworzone z dużą ilością cukru i tłuszczu więc są tanie i niezdrowe,czytajcie na opakowaniach z

    Odpowiedz
  • myślący i liczący pieniążki(2011-03-28 14:37) Zgłoś naruszenie 00

    Przy takim nasyceniu supermarketami, jakie występuje w większości miast tylko idiota kupuje w tzw. sklepikach osiedlowych, chyba że ma się do kupienia 1 kg ogórków kwaszonych czy 2 kg ziemniaków.
    Skreśliłem "osiedlowe" kilka lat temu. Nie żałuję.

    Odpowiedz
  • bulba - a im rośnie(2011-03-28 14:15) Zgłoś naruszenie 00

    do 1 - to Donald Tusk oświadczył, że całą rodziną robi zakupy w tej właśnie sieci, to jeszcze nawet podał adres konkretnego sklepu.
    Pracownicy sklepu nie widzieli nigdy premiera w swoim sklepie.

    Wygląda więc na to, że premier Donald Tusk ordynarnie kłamał twierdząc, że robi zakupy w "Biedronce". Najwyraźniej widział ją tylko przez okno rządowej limuzyny.

    Odpowiedz
  • mix(2011-03-28 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Do 3.
    W Biedronce płaci się gotówką, bo sklep nie będzie utrzymywał pazernych banków płacąc im prowizję od kart. Bierdronka tylko dla ludzi z kasą!

    Odpowiedz
  • raf(2011-03-28 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Do Olka, a niby gdzie kaczorek zrobił popis kupowania i nagłośnił to w mediach.A ty Oleczku nie ubliżaj ludziom

    Odpowiedz
  • Marian(2011-03-28 20:16) Zgłoś naruszenie 00

    Istna patologia! Kupować w osiedlowych sklepach a nie w portugalskim burdelu!!

    Odpowiedz
  • Niestety(2011-03-28 12:42) Zgłoś naruszenie 00

    musze kupować w "Biedronce" bo Rudy i Platfusy doprowadziły polaków na skraj nędzy.

    Odpowiedz
  • Olek do Marii @ 7(2011-03-28 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    Kaczyński nie kupował w "Biedronce". Tam kupuje Tusk a przynajmniej tak kłamie. Kumasz co nieco? Obawiam się, że nie wiesz co kto reklamuje, dopóki TVN nie poda. Ale to już lemingi tak mają i nikt im móżdżków nie powiększy.

    Odpowiedz
  • GDAŃSK(2011-03-28 12:18) Zgłoś naruszenie 00

    A JA KUPUJĘ W BIEDRONCE I POPIERAM KACZORA ZE TO NAJLEPSZY SKLEP

    Odpowiedz
  • Maria(2011-03-28 11:44) Zgłoś naruszenie 00

    Czy Kaczyński i Szydło otrzymali coż za reklamę Biedronki?

    Odpowiedz
  • Do 1(2011-03-28 11:21) Zgłoś naruszenie 00

    To Tusk promuje Biedronkę, a nie Kaczyński. Coś się Tobie pokićkało...
    Swoja drogą powinniśmy bojkotować sklepy, które łamią przepisy z zakresu prawa pracy. Bądźmy solidarni z pracującymi i wykorzystywanymi tam Polakami.
    To jest również PATRIOTYZM.

    Odpowiedz
  • bmx(2011-03-28 10:56) Zgłoś naruszenie 00

    Biedronka zaslynela przede wszystkim z lamamnia praw pracowniczych. Sam fakt pracy z naruszeniem przepisów bhp jest naruszeniem godności człowieka i jego dóbr osobistych. Podstawa prawna : Wyrok SA w Gdańsku z 31 grudnia 2009 r. (sygn. akt III APA 24/09).

    Odpowiedz