Tusk reklamuje Biedronkę. Za darmo. Sprzedaż wzrośnie od 2 do 5 procent

autor: EW24.03.2011, 03:00; Aktualizacja: 24.03.2011, 14:15

Eksperci od reklamy są zgodni: wypowiedź Donalda Tuska na pewno przełoży się na co najmniej 2–5-procentowy wzrost sprzedaży Biedronki. Dla firmy, która miała w ubiegłym roku 30 mld zł przychodu, oznacza to dodatkowo 600 mln do 1,5 mld zł więcej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (22)

  • STan(2011-03-24 16:27) Zgłoś naruszenie 00

    JAKA PROWIZJA DLA PREMIERA ZA REKLAMĘ BIEDRONKI ? CIEKAWE ?

    Odpowiedz
  • Rządy kacyków(2011-03-24 14:26) Zgłoś naruszenie 00

    Głupi argument i wredna propaganda Tuska. Czy to, że w jednym supermarkecie jest trochę taniej, to oznacza, że żywność nie podrożała w 2011 r?
    Prawdę mówiąc trudno dogadać się z tym, który gra sobie w piłkę na zielonej wyspie z tym, który wiąże do pierwszego koniec z końcem. Polska jest krajem o największych różnicach płac w UE. Tuska popiera uwłaszczona nomenklatura i ogłupiałe mediami społeczeństwo.Kiedy to się skończy?

    Odpowiedz
  • z(2011-03-25 02:05) Zgłoś naruszenie 00

    Zapomnieliście o pośle Dornie. On również u Rymanowskiego pochwalił się robieniem zakupów w tym sklepie.

    Odpowiedz
  • wr(2011-03-24 22:35) Zgłoś naruszenie 00

    Rzad ma duzy wplyw na markety. DBA O ICH INTERESY Nie płacą podatków i dlatego się rozbudowują w takim tempie. Za rządów PO wielkie firmy korporacje śpią na pieniądzach, a normalni ludzie bankrutują!!! Zagraniczne markety, stacje benzynowe zagranicznych firm itp

    Odpowiedz
  • wektorek(2011-03-24 22:04) Zgłoś naruszenie 00

    Frajer reklamuje obcy biznes to ma być premier naszego rządu.Precz z nim.

    Odpowiedz
  • TW komentują ?(2011-03-24 20:58) Zgłoś naruszenie 00

    Klemens aleś ty gadzina, chyba byłeś w jednej szkole ,a może w tej samej klasie co Palikot i Niesiołowski? Ty jesteś żałosny, bo nawet nie można cię nazwać śmiesznym.

    Odpowiedz
  • Klemens(2011-03-24 19:38) Zgłoś naruszenie 00

    Leciwa niewiasta /Jadwiga Ledwożywa/,zmożona niedomaganiem starczym,wysłała swego syna Gargamela do sklepu po towary na posiłki. Ten,nieprzyzwyczajony do jakiejkolwiek pracy pożytecznej,wyszukał sklep oddalony ok.15 km od miejsca zamieszkania,najdroższy w mieście i tam w otoczeniu stada eunuchów i na oczach kamer telewizyjnych dokonał aktu zakupu paru rzeczy.Najbliższa sercu służąca od razu odebrała zakupiony zestaw z rąk pracodawcy i z należnym wobec szefa uniżeniem poniosła do służbowego pojazu,którym wezyr zwykł podróżować na spotkania z klientami sieci "Biedronka",którzy nie otrzymują sejmowych wypłat.
    Wygłupy niskorosłego polityka sięgają szczytów śmieszności.

    Odpowiedz
  • Mic(2011-03-24 19:20) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda gadać

    Odpowiedz
  • s(2011-03-24 15:15) Zgłoś naruszenie 00

    Cen nie ustala rząd ale zmiana VAT o 1% i transportu o 2 zł na km za cały kontener nie POwinna spowodać takich wzrostów cen żywności .Handlowcy wykorzystali sytuację, a rząd a pożniej ludzie jak słychać często bez słowa się godzą i czekają na dalszą chłostę. Temat już tylko dla psychol oga -śpią?

    Odpowiedz
  • d(2011-03-24 15:06) Zgłoś naruszenie 00

    To za sprawą niepokoju J.Kaczyńskiego pojawił sie temat drożyzny i alternatywy zakupów w tanich sklepach typu Biedronka towarów z niższej półki

    Odpowiedz
  • meg(2011-03-24 13:58) Zgłoś naruszenie 00

    Następne matoły, kurcze przecież ceny ustala rynek nie rząd! Dwa, tam gdzie nie ma konkurencji (sklepiki osiedlowe) tam ceny są wygórowane, a tam gdzie jest konkurencja ceny są niższe. Trudno tak to pojąć?! Co do biedronki, ja widuje osoby sławne i w tym sklepie :)

    Odpowiedz
  • wiktor(2011-03-24 08:26) Zgłoś naruszenie 00

    przecież KonDonek nie robi zakupów w Biedronce

    Odpowiedz
  • prawdziwy patryjota(2011-03-24 13:53) Zgłoś naruszenie 00

    do pisiorka oszołomka z POZ.1>oczywiście,że tacy jak ty nie kupują w Biedronce czy podobnych marketach-dla was to hańbiące.Nawet znicze ustawiane każdego 10 dnia miesiąca przy bramie Pałacu Prezydenckiego kupujecie w sklepach "luksusowych"-i dlatego jesteście i będziecie dziadami.Biedacy z dochodem 2-3 tys zł na osobę kupują w sklepach typu Biedronka i nie narzekają,że ich nie stać na cukier i drożdże.

    Odpowiedz
  • bolek(2011-03-24 14:17) Zgłoś naruszenie 00

    Oczekuje że CBA podejmie działania wyjaśniające czy nie doszło tu do przypadku działania urzędnika państwowego niezgodnego z przepisami prawa.

    Odpowiedz
  • Oczywiście że Biedronka to sklepy dla najbiedniejs(2011-03-24 12:11) Zgłoś naruszenie 00

    -szych lub chcących oszczędzać.
    Ma niskiej jakości produkty ktore często mają napis na opakowaniu "wyprodukowano dla sieci...itp." czyli obnizonej jakości.

    Problem jednak nie w Biedronce a cenach które za rządow Donalda strasznie wzrosły.

    Odpowiedz
  • dziekujem PO-wystarczy!(2011-03-24 12:10) Zgłoś naruszenie 00

    POD RZĄDAMI PO DZIADZIEJEMY!Drożyzna jest nie do wyobrażenia!
    No ale POlitycy żyją w urojonym świecie dobrobytu(za pieniądze podatników) i nie widzą problemów społeczeństwa!

    Odpowiedz
  • Pracuje w dużej Firmie -nie widzialem jeszcze w Bi(2011-03-24 12:17) Zgłoś naruszenie 00

    kierownka ,dyrektora czy Prezesa mojej firmy. Pracowników owszem -nie zarabiają dużo.

    Odpowiedz
  • AC(2011-03-24 11:26) Zgłoś naruszenie 00

    No właśnie i darmowa reklama. Tak dba się o małego przedsiębiorcę. Stwierdzenie Tuska, że Kaczyński zrobił zakupy w małym, drogim sklepie, jest nie na miejscu. Kaczyński chciał pokazać jak drogie są artykuły spożywcze i tak jest. Mieszkam w małym miasteczku, w którym nie ma dużych sieci. Sklep przy blokach mieszkalnych - w których mieszka sporo emerytów, jest drogi, ale gdzie emeryt będzie chodził na zakupy?? Nie pojedzie przecież 20 km autobusem i nie zrobi zakupów, przynosząc je w siatce?? Niech pan Premier zejdzie na ziemię!!!

    Odpowiedz
  • Michał(2011-03-24 10:45) Zgłoś naruszenie 00

    prostownik -> Wystarczyło, ze powiedział, że Biedronka to sklep dla najbiedniejszych. Tym samym pokazał szacunek jaki żywi dla polskiego społeczeństwa. Jeśli dla Pana Kaczyńskiego Biedronka jest sklepem dla najbiedniejszych to chyba nigdy w życiu nie miał źle i nie ma zielonego pojęcia o tym z czym na co dzień spotyka się ponad połowa społeczeństwa.

    Swoją droga chciałbym trzy lata temu płacić te 23 zł za zakupy. Ciekawe gdzie wtedy Pan Kaczyński kupował produkty. Chyba od rodziny skoro tak tanio miał.

    Odpowiedz
  • prostownik(2011-03-24 10:05) Zgłoś naruszenie 00

    co wy za bzdury wypisujecie : po pierwsze w sklepie gdze sie zadeklarowal Bronek ze kupuje okazalo sie ze go nie widzieli na oczy po drugie Kaczyñski nie powiedzial ze cytuje:
    "że Biedronka to sklepy dla niejbiedniejszych i on tam zakupów nie robi" ->niby kiedy to powiedzial .

    Odpowiedz