Era T-Mobile nadejdzie latem

autor: Michał Fura17.03.2011, 03:00; Aktualizacja: 17.03.2011, 08:23

Przygotowania do zmiany marki Ery na T-Mobile idą pełną parą. Możliwe terminy pojawienia się nowej marki w Polsce to czerwiec lub wakacje. Kołem zamachowym tegorocznej oferty będzie szybki internet.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (20)

  • kaz(2011-03-17 10:10) Zgłoś naruszenie 00

    Oby nie wkroczyła jak 1 września 1939 roku.

    Odpowiedz
  • Patriota(2011-03-17 17:33) Zgłoś naruszenie 00

    Mowy nie ma żebym miał komórkę w NIEMIECKIEJ sieci, ale dziadostwo! Jak tylko zmienią nazwę, zrywam z nimi umowę i przechodzę do Plus GSM! Przykro mi, ale chcę mieć komórkę w POLSKIEJ, a nie szwabskiej sieci! Także Ero, do widzenia!

    Odpowiedz
  • kew(2011-03-17 19:27) Zgłoś naruszenie 00

    mam 7 lat komorke w erze ale jak dadza te nazwe ja zmieniam operatora

    Odpowiedz
  • misio(2011-03-17 19:29) Zgłoś naruszenie 00

    uciekam z ery stanowczo

    Odpowiedz
  • patryk(2011-03-17 19:31) Zgłoś naruszenie 00

    RAKOWSKI postapi jak KONDRAD MAZOWIECKI wprowadzi poprzez siec krzyzakow

    Odpowiedz
  • ziom88221(2011-03-17 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    chyba ich ********

    Odpowiedz
  • Znawca_Tematu(2011-03-17 20:42) Zgłoś naruszenie 00

    idioci... i tak macie telefon w niemieckiej sieci a czy się nazywa era czy T-mobile to mi to w zasadzie **** :) Plus tez nie jest polski i zmieni nazwę na Vodafone... też będziecie uciekać? gdzie? do Play ? buehehe :) :)

    Odpowiedz
  • s1ekier(2011-03-17 21:05) Zgłoś naruszenie 00

    Panowie ynteligenci od 1 do 6...komórkę u "szwabów" macie od kiedy podpisaliście umowę! Cały kapitał na założenie PTC pochodził z Deutsche Telekom, więc się chwilę zastanówcie.

    Odpowiedz
  • SzkodaSłów(2011-03-18 21:01) Zgłoś naruszenie 00

    co za zacofany kraj... "zeby nie wkroczyli jak w 1939r." "zegnaj era nie bede miec telefonu w szwabskiej firmie" żałosne ...

    Odpowiedz
  • Agent(2011-03-19 11:47) Zgłoś naruszenie 00

    "...PTC będzie rozbudowywać ofertę o nowe usługi, w tym telewizję i być może internet stacjonarny" przezież Era już dawno wprowadziła internet stacjonarny??? No chyba że T-Mobile chce zostać II TP??? i budować wlasną infrastrukturę???

    Odpowiedz
  • starsza(2011-03-26 09:48) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli będą tańsze rozmowy w Erze- czyli T-Mobile potencjalnie to jestem za tańszym wariantem- tylko że ja jestem niezależna i mam kartę a nie abonament. I na kartę jestem wykluczona ze zmiany aparatu telefonicznego, a był już w herbacie...Ale Nokia jest niezastąpiona...No chyba że dostałabym tanio duży czytnik...marzę o czytaniu prasy wszędzie i w każdym miejscu, czytaniu książek w ogrodzie... ale wszystkie są takie małe a ja chcę mieć duże litery..

    Odpowiedz
  • eraczek(2011-03-27 00:15) Zgłoś naruszenie 00

    bardzo podoba mi sie opis ,,patrioty" ze pojdzie do plusa heheheheh ktory należy w wiekszej polowie do niemcow to dopiero patriota hehehe idiota ;) ci co sa juz w erze powinni zdawac sobie sprawe ze od zawsze mieli umowe z niemieckim operatorem ;) najlepszy jest teraz p4 bez interkonektu zobaczymy co sie stanie jak plaszczyk ochrony zniknie i malem chinskie rączki beda musialy szybciutko pomocy w polsacie albo plusie szukac ;) jesli chodzi o oferty era ma je serio dobrze telefony moze drozsze ale tylko idioci biorą ciulowy abonamnet dla fajnego telefonu no ale jak ktos woli chwalic sie telefonem a gluche do znajomych jak bidak puszczac jego wola ;) ja jestem zadowolona z tej marki mam duzo minut dobrą obsluge co najwazniejsze od 10 lat ta samą w tym samym sklepie ... ;)

    Odpowiedz
  • Piotr(2011-03-28 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Widać zmiany w oprogramowaniu blueconnet jest już aktualizacja do "t-mobile internet manager" ... szkoda ery :/

    Odpowiedz
  • cin(2011-04-10 15:20) Zgłoś naruszenie 00

    SUPER !!! Ciesze się że mam Erę i że będe mieć t-Mobila ;)! a Wy debile kupcie sobie startery w "Tu rodzina" Rydzyka!

    Odpowiedz
  • xyz(2011-04-15 15:33) Zgłoś naruszenie 00

    polaczki...

    Odpowiedz
  • gosc(2011-04-19 00:52) Zgłoś naruszenie 00

    www.facebook.com/tmobile.polska

    Odpowiedz
  • Tester(2011-05-10 10:08) Zgłoś naruszenie 00

    Na tą chwilę mam telefony w Erze i Plusie, jednak dobrze wiem jak działa T-mobile za granicą więc jak tylko skończę umowę w Plusie zmianiem na T -mobile. Rebranding to rewelacja - sieć T mobile będzie bezkonkurencyjna.

    Odpowiedz
  • ciekawe(2011-05-14 01:07) Zgłoś naruszenie 00

    ciekawi mniekiedy oficjalnie o tym powiadomia uzytkownikow lisstownie. I czy umowy abonentowe beda wazne

    Odpowiedz