Nasza-Klasa traci użytkowników. Facebook zdobywa nowych

25.01.2011, 03:00; Aktualizacja: 25.01.2011, 07:33

Facebook masowo zdobywa nowych użytkowników i goni polski portal społecznościowy Nasza-Klasa.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • Miecio(2011-01-28 09:36) Zgłoś naruszenie 00

    Tylko że Nasza Klasa nie jest już polskim portalem.

    Odpowiedz
  • Aina(2011-01-26 18:00) Zgłoś naruszenie 00

    nie lubie FB bo wklejasz zdjecia i inni , jak sie nie zabezpieczysz , moga je uzywac i kopiowac do woli, a nk.pl jest bardziej dyskretna w tym wzgledzie..

    Odpowiedz
  • kupij polskie(2011-01-26 04:40) Zgłoś naruszenie 00

    polacy zawsze gnoja swoje produkty n-k(bo polskie...) ale leca jak do miadu na "fejsbuka".Co za roznica? Zadna ale to zagramamiczne i jest "kul".
    Popatrzce sobiena FEJSA, paw doslownie...ale z usa ijeszcze film o nim jst w kinach...ech sloma zawsze wychodzi...

    Odpowiedz
  • Lu cyfer(2011-01-25 22:29) Zgłoś naruszenie 00

    Każda działalność sieciowa polega na zbiórce danych. To żadne odkrycie. Jeśli nie powiesisz na NK czy FB info. o samochodzie czy innych to i tak gdzieś o tobie ta czy podobna informacja wypłynie. To wyłącznie kwestia czasu. Poza tym wartość serwisu określa liczba użytkowników. Najbardziej wyrafinowanym zbieraczem danych, a w konsekwencji wiążącym konkretne dane z konkretnym obiektem jest google...

    Odpowiedz
  • cop(2011-01-25 15:10) Zgłoś naruszenie 00

    Bo trzeba wiedziec co na NK czy FB można wpisać. Jakich informacji osobistych nie należy podawać, jak ustawić profil aby tylko osoby "powołane" miały do niego dostęp.
    A nie chwalić sie nowym samochodem, domem i innymi tego typu rzeczami... są tacy co takie informacje zbierają.

    Odpowiedz
  • kokodryl(2011-01-25 11:43) Zgłoś naruszenie 00

    Orwellowski Wielki Brat się nam coraz bardziej zadomawia, a imię jego fejsbukA.

    Odpowiedz
  • JWL(2011-01-25 11:27) Zgłoś naruszenie 00

    Jak wchodzę na nk i widzę jak dużo "prezentów" tam nie wysłałem znajomym, ile sam jeszcze nie dostałem, w jakie gry nie grałem a powinienem, co interesującego sprzedają znajomi, kto ostatnio przeglądał mój profil, co działo się ciekawego (switaśne foty i komentarze) wśród moich znajomych, kto obecnie wśród znajomych jest on line, dziesiątki sposobów aby poprawić mój awatar, dodatkowe usługi które pewnie do czegoś są, jakie ostatnio były akcje i konkursy, wiadomości od kogoś kto mnie zaprasza na jakieś szkolenia, albo wysłania SMS z hasłem "LOTERIA" na jakiś numer - a przy tym wszystkie jest to tak kolorowe i pokręcone - to częściej niż raz na pół roku nie dam rady się tam logować, a jeśli już to i tak na chwilę bo zaraz mam odruchy wymiotne i skoki ciśnienia.

    Odpowiedz
  • Tomek(2011-01-25 09:22) Zgłoś naruszenie 00

    Ewolucja poszczególnych portali jak i ich użytkowników( niestety w sposób negatywny) pokazuje, jak niestety mamy ogłupioną społeczność.Brawa dla tych co zbijają na naiwniakach pieniądze - gratulacje pomysłu i świetnego interesu.
    Bo zamiast spotkać się z kimś na żywo lepiej teraz zasiąść przed ekranem i pochwalić się swoim nowym TV.

    Odpowiedz