GUS: Polska gospodarka przyspiesza. PKB wzrósł w III kwartale o 4,2 proc.

30.11.2010, 10:29; Aktualizacja: 30.11.2010, 18:20

Produkt Krajowy Brutto (PKB) wzrósł w III kwartale br. o 4,2 proc. rok do roku, po wzroście o 3,5 proc. rok do roku w II kwartale - szacuje Główny Urząd Statystyczny.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Milusiński(2010-11-30 22:08) Zgłoś naruszenie 00

    Rządzą nami k...y, które próbują nas przekonać, że gospodarka rośnie w siłę. Niestety, PKB napędzają inwestycje na Euro i powódź - tak, tak - powodzianie muszą rozliczyć środki do końca roku... Ale już niebawem k...y zdechną na polityczny syfilis - nie da się dymać narodu bez umiaru i konsekwencji.

    Odpowiedz
  • rea(2010-11-30 20:52) Zgłoś naruszenie 00

    na inflacji straci każdy ale nie rzad i min. Finansow

    Odpowiedz
  • PS(2010-11-30 14:33) Zgłoś naruszenie 00

    ANTIMADRITISTA NA 100%
    Barcelona - Madrit 5 - nulla !!!

    Odpowiedz
  • parampampam(2010-11-30 14:28) Zgłoś naruszenie 00

    >>>ALESANDRO DEL PIERO <<<

    Odpowiedz
  • jeszczenie nie emeryt(2010-11-30 13:02) Zgłoś naruszenie 00

    jak długo można ciągnąć druta z Obywatela? za 20 lat w Polsce będzie tylu starych ludzi , że młodych zabraknie do wytwarzania, spadek ludności Polski o ponad 3,5 miliona zrobi swoje. Młodzi wyjadą - emigracja jest klęską Polski.

    Odpowiedz
  • nic tylko płakać z rozpaczy(2010-11-30 12:14) Zgłoś naruszenie 00

    PKB wzrósł o 4,2% . OK
    A o ile wzrośnie inflacja , przez błędy i zaniechania członków RPP i w tym osobiście p. Belki ??
    Straci na inflacji każdy , a czym biedniejszy tym więcej.

    Spotkają sie raz w miesiącu członkowie RPP, pogadają 2 godziny i skasują wysokie wynagrodzenia , za nic nie robienie.
    Lepsze decyzje podejmowali by nawet, pensjonariusze niektórych szpitali .

    Odpowiedz
  • wp(2010-11-30 11:29) Zgłoś naruszenie 00

    tylko barca. 5:0

    Odpowiedz