Irlandia się ugięła i prosi Unię o pomoc finansową

autor: Bartłomiej Niedziński22.11.2010, 07:36; Aktualizacja: 22.11.2010, 08:07

Dublin dostanie od kilkudziesięciu do nawet 120 miliardów euro, co oznacza sumę większą niż ta, którą w maju otrzymała Grecja. Rząd będzie mógł pozostawić niski, 12,5-proc. podatek dla przedsiębiorstw.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (3)

 • "Troika"(2010-11-22 11:16) Zgłoś naruszenie 00

  Jak nie zlikwidujemy OFE, tylko patrzec jak przyjedzie do Polski "troika" /KE, CBE, MFW/.
  Mysle, ze obecni emeryci, jak i ich dzieci i wnuki, nie pozwola ograniczyc swiadczen emerytalnych o 50 czy 40%, ktore sa juz w b. duzej mierze "odrealnione" w stosunku do sredniej krajowej i stanowia nedzne grosze dla obecnych emerytow.

  Odpowiedz
 • Darek(2010-11-22 11:08) Zgłoś naruszenie 00

  Do nr 1

  "Przyjacielu, skończ tę nowennę...
  I po prostu wyjedź w Bieszczady"

  Odpowiedz
 • Ewiak Ryszard(2010-11-22 09:42) Zgłoś naruszenie 00

  Jak widać, UE zaczyna się sypać. Nie jestem zaskoczony tym faktem. 36 lat studiuję Biblię. Księga ta, co prawda nic nie wspomina o UE, mówi jednak wiele o występującej w roli "króla północy" - Rosji i zapowiada jej powrót (Daniela 11:29a). Wiele krajów z byłego bloku wschodniego powróci do rosyjskiej strefy wpływów. Chyba nietrudno domyślić się, jaki los spotka w związku z tym UE i NATO? W podobny sposób została zrealizowana wcześniejsza zapowiedź, dotycząca powrotu garnizonów rosyjskich do swej ziemi (Daniela 11:28b). Wtedy na przeszkodzie stał Związek Radziecki i Układ Warszawski. Wizja z jedenastego rozdziału Księgi Daniela przedstawia plan Nieba, sięgający od czasów starożytnej Persji, aż do Armagedonu. Wszystkie wcześniejsze zawarte w niej zapowiedzi wypełniły się co do joty, w porządku chronologicznym. Warto zwrócić uwagę choćby na to, jak precyzyjnie wypełniły się zapowiedzi z wcześniejszego wersetu: "I powróci do ziemi swej z dobrami wielkimi [1945], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [ateizm państwowy] i będzie działał skutecznie [okres świetności] i zawróci do ziemi swojej [rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, garnizony rosyjskie powracają do swego kraju]" (11:28). Ten kryzys, to także preludium do III wojny światowej, która zapewne będzie wojną jądrową (Daniela 11:29,30a; Mateusza 24:7; Apokalipsa 6:4). Wiele wskazuje, że punktem zapalnym będzie Gruzja.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane