HBO i Discovery uderzą w TVN, Polsat i TVP

autor: Michał Fura22.10.2010, 03:00

Globalni nadawcy kanałów tematycznych zwiększają inwestycje w polskie produkcje.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

  • Yorg(2010-10-27 19:45) Zgłoś naruszenie 00

    tvn i POLIKOT TO obraz polskigo ogladacza

    Odpowiedz
  • prof.dr(2010-10-23 08:51) Zgłoś naruszenie 00

    W związku z tym,że w Polsce jest mniej wykształconych(więcej niedokształconych + analfabetyzm wtórny) to produkują programy dla głupków,a pijar w wyborach ich przebija.

    Odpowiedz
  • Szczęść Boże(2010-10-22 18:25) Zgłoś naruszenie 00

    W TVP powinno być więcej zakonnic a nie tylko księża i zakonnicy,

    Odpowiedz
  • ?(2010-10-22 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    Seriale dają zatrudnienie aktorom a to o czym są to dla aktorów najmniej ważne, liczy się kasa.

    Odpowiedz
  • Roman(2010-10-22 17:43) Zgłoś naruszenie 00

    Kto te seriale w ogóle ogląda ? - chyba tylko niepełnosprawni umysłowo .
    Słusznie zauważa Ela , że Polakom potrzebna jest edukacja w szerokim tego słowa znaczeniu i prawdziwa historia Polski i świata bo ta historia którą oglądamy ze sporadycznie emitowanych filmów dokumentalnych to pokoślawione przez koszersystem i okrojone z prawdy kłamstwa .

    Odpowiedz
  • Michał(2010-10-22 12:56) Zgłoś naruszenie 00

    Poproszę program gdzie mówią tylko po angielsku au dołu leci tekst w j. polskim

    Odpowiedz
  • zez(2010-10-22 10:39) Zgłoś naruszenie 00

    DAJCIE Publicystyki o wysokich standardach zamiast tego kiczu TVN24

    Odpowiedz
  • Ela(2010-10-22 10:07) Zgłoś naruszenie 00

    Skończcie wreszcie z tymi durnymi serialami i zacznijcie edukować naród, bo już dawno zgłupieliśmy!!! Albo tańce amatorów, albo spiewy, ale tysięczny odcinek jakiegoś sieralu. To jest dom wariatów!!! A gdzie nauka, kultura, teatr i dobry film???

    Odpowiedz
  • ladfkjg(2010-10-22 04:44) Zgłoś naruszenie 00

    zajmijcie się publicystyka może wtedy widz zobaczyłby co naprawdę dzieje się w Polsce a nie tylko to co władze chcą by pokazano

    Odpowiedz