Masz kredyt? Bank cię sprawdzi na Facebooku

autor: Roman Grzyb, Sebastian Wojdył07.09.2010, 03:00; Aktualizacja: 07.09.2010, 12:43

Klienci banków, uważajcie, co piszecie w portalach społecznościowych. O sobie i swojej rodzinie. Banki sprawdzają prawdomówność swoich klientów, szukając informacji na Naszej Klasie i Facebooku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (10)

  • wyciag z kota(2010-09-07 11:18) Zgłoś naruszenie 00

    Trzeba byc kompletnym debilem, zeby publicznie udostępniac osobiste informacje w celu rozrywkowym.

    Odpowiedz
  • mandy(2010-09-07 12:41) Zgłoś naruszenie 00

    ludzie tak robią - pokazują się przy wypolerowanym bmw, pod palmą na piaszczystej plaży. Najgorsze jest to że pokazują swoje dzieciaki. Nie wiem po co. Dziś taki świat, że trzeba bronić swojej prywatności. I nawet nie ze względu na banki. Ale skoro i one prowadzą prywatne śledztwa które wykazują kłamstwo klientów nie ma się czemu dziwić, że coraz bardziej zaostrzają warunki przyznawania kredytów. Dziś banki każą przedstawiać stosy papierów, dokumentów i zaświadczeń. A na końcu i tak odmowa.

    Odpowiedz
  • Ajwan(2010-09-07 13:05) Zgłoś naruszenie 00

    Istnieje cos takiego jak opcje w profilach na NK i FB.
    A wystarczy tylko w opcjach zaznaczyć żeby nie pokazywało zdjęć obcym osobom poza zaakceptowanymi znajomymi.

    I w czym tu problem?

    Odpowiedz
  • je ne croix pas(2010-09-07 13:19) Zgłoś naruszenie 00

    zal.pl

    Odpowiedz
  • DO AJWAN(2010-09-07 13:52) Zgłoś naruszenie 00

    Kolego, problem tkwi w mentalnosci Polaków niestety.. mają w zwyczaju NIE CZYTANIE niczego co podpisują, potwierdzają, akceptują.. a potem płaczą, że "nie wiedziałem","pani nie powiedziała","oszukali mnie"..
    Lata miną nim się do szkół wprowadzi podstawy prawa, ekonomiii zamiast mało użytecznych laikowi fizyk, chemii czy biologii przez całe LO. A bez elementarnej wiedzy regulamin naskrobany maczkiem na 4 stronach będzie tylko "tak, zgadzam się".

    Ale to temat na odrębny elaborat ;)

    Pozdrawiam :)

    Odpowiedz
  • Ewa(2010-09-07 17:27) Zgłoś naruszenie 00

    A co jest złego w tym, że ludzie pokazują się w aucie, czy zamieszczają zdjęcia z urlopu. Głupie jest natomiast szukanie po portalu dzieci. Potrzebne są po prostu przejrzyste przepisy.

    Odpowiedz
  • Alex(2010-09-07 22:45) Zgłoś naruszenie 00

    Normalny bank w takie bawienie się w ciuciubabkę się nie bawi. No ale skoro taka moda. Na pewno nigdy bym już w takim banku nic nie brał.

    Odpowiedz
  • Zorg(2010-09-08 01:15) Zgłoś naruszenie 00

    Przesadzaja i to bardzo, dlaczego ? zbyt wielu chetnych na kredyty, a wiec moga robic co im sie podoba... Ja trzymam sie jednego zaufanego banku i mam nadzieje ze to sie nie zmieni

    Odpowiedz
  • rock(2010-09-08 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    to się nazywa niewłaściwe użytkowanie portali społecznosciowych xD ale bez przesady, ja sobie cenię że getin jak mi przyznawał to grzebał tylko tyle ile mu było konieczne a całość szła szybko, stąd duża dostępność tam

    Odpowiedz
  • Artur(2010-09-09 09:48) Zgłoś naruszenie 00

    Co to za banki że bawią się w takie ceregiele. Przecież na to trzeba czasu i pieniędzy żeby ktoś to robił. Pewnie to idzie z pieniędzy na kredyt. Ale dobrze usłyszeć że nie wszystkie banki tak robią.

    Odpowiedz