PKO BP sprzeda oddziały BZ WBK

autor: Magdalena A. Olczak06.09.2010, 08:04; Aktualizacja: 06.09.2010, 08:04

Jeśli dojdzie do połączenia BZ WBK i PKO BP, to ok. 80 – 100 oddziałów będzie musiało zostać sprzedanych – dowiedział się nieoficjalnie „Dziennik Gazeta Prawna”.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (7)

  • Alex(2010-09-07 22:04) Zgłoś naruszenie 00

    Czytałem jakiś czas temu że cześć banków będzie otwierać nowe placówki wiec jak dla mnie się powiększają = przejmują rynek. Jeden się kurczy a drugi rośnie w siłę.

    Odpowiedz
  • tris(2010-09-07 00:25) Zgłoś naruszenie 00

    coraz więcej różnych nieoficjalnych info wypływa, często sprzecznych xD a oddziałów przybywa w większość banków bo większość się rozwija więc chętnych raczej nie zabraknie xD w końcu jest kilka prężnych firm które nie pogardzą ani lokalem ani ludźmi

    Odpowiedz
  • Zula(2010-09-06 23:52) Zgłoś naruszenie 00

    Jak dla mnie wynika że lepsza będzie fuzja z BZ WBK rownież dla pracowników. Myślę że Polacy lepiej rozumieją sytuację niż zagranicznicy. Polak do Polaka podejdzie inaczej niż Hiszpan czy Francuz. Nie będzie sentymentów. A poza tym to rzeczywiscie fachowcy. Ja jestem zadowolona z usług BZ WBK, zakładałam konto w Zachodnim jeszcze w minionej dekadzie. Nie żałuję.

    Odpowiedz
  • zxv(2010-09-06 23:11) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiadomo komu irlandczycy w ostatecznosci sprzedadza bank BZ WBK.

    Odpowiedz
  • Saros(2010-09-06 14:12) Zgłoś naruszenie 00

    A niech tam ,kupię te oddziały.Chociaz to żaden interes,ale zachowam markę BZWBK ładnie brzmi.

    Odpowiedz
  • Lucek(2010-09-06 13:19) Zgłoś naruszenie 00

    chetny zawsze sie znajdzie, nie wszystkie ale wiekszosc bankow ciagle sie rozwija a wiec tez inwestuje...

    Odpowiedz