Gospodarka powoli przyspieszy w drugim półroczu

autor: Marek Chądzyński27.08.2010, 03:00

Gdyby nie pieniądze z Unii, rosnący dług i słabnące euro, polskiej gospodarce trudno byłoby utrzymać 3-proc. tempo wzrostu. Wygląda jednak na to, że w II kwartale się udało. Nieco lepiej ma być pod koniec roku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (8)

  • Narcyz(2010-09-02 22:11) Zgłoś naruszenie 00

    Też bardziej się skłaniam ku bezpieczniejszym rozwiązaniom. Tym bardziej że taka lokata z funduszem całkiem dobrze wygląda. Rozglądałem się i chyba nawet w openie taką mają. Nie wiem czy się na nią nie skuszę.

    Odpowiedz
  • pinta(2010-09-01 08:33) Zgłoś naruszenie 00

    co kto woli ale większy zysk odważni mają na funduszach

    Odpowiedz
  • Alex(2010-08-31 13:29) Zgłoś naruszenie 00

    Za to lokaty są bezpieczniejsze, a ostatnio się słyszy też o hybrydach czyli lokata + fundusz. Całkiem dobre wyjście dla mniej odważnych.

    Odpowiedz
  • tomek(2010-08-31 09:17) Zgłoś naruszenie 00

    na lokatach albo na funduszach, zalezy kto co lubi, ja preferuje fundusze, bo wiekszy zysk, timingowy w noble daje taki jakiego oczekuje

    Odpowiedz
  • mela(2010-08-30 06:23) Zgłoś naruszenie 00

    grunt że na powierzchni się utrzymuje jakby padła to byłoby się o co martwić a najlepiej kasę pomnażać póki jest dajmy przykład na takich lokatach

    Odpowiedz
  • Nie jest żle, ale jest dużo do zrobienia(2010-08-27 10:35) Zgłoś naruszenie 00

    1. Porządek z CZARNYMI - prawo ma być jednakowe dla wszystkich.
    2. Nie może bogatemu rolnikowi /np. 300ha/, opłacać ZUS-u biedak z miasta.
    3. Co to za zakład pracy, ktorego pracownikom trzeba dopłacać EXTRA do emerytur /górnictwo/??
    4. Jeżeli jest gospodarka rynkowa, to obowiązuje wszystkich;
    - jeżeli nie umiemy rentownie wydobywać węgla? to róbmy to co umiemy;
    - jeżeli nie potrafimy rentownie robić statków, to róbmy kajaki;
    - jeżeli nie potrafimy rentownie robić TV, to wynajmnijmy to jakiemuś prywaciarzowi który coś potrafii;
    - itd.
    PRZEDE WSZYSTKIM - WSZYSTKO SPRYWATYZOWAĆ i SKUTECZNIE ŚCIĄGAĆ PODATKI / likwidować szarą strefę a czarną tym bardziej/ - PRAWO MA BYĆ JEDNAKOWE; dla PREZYDENTA, KSIĘDZA, PROSTYTUTKI i ULICZNIKA!!

    Odpowiedz
  • bulba - a im rośnie(2010-08-27 09:11) Zgłoś naruszenie 00

    do 1: Jest znane z Fizyki że jak spada to przyspiesza .

    no cóż zielona wyspa zmieniła kolor na czerwony !

    Odpowiedz
  • Jest znane z Fizyki że jak spada to przyspiesza(2010-08-27 08:52) Zgłoś naruszenie 00

    -tak bardzo przyspiesza ,że jest cala czerwona -patrz Giełda Papierów Wartościowych.

    Odpowiedz