Przedsiębiorcy: Rządzie, reformuj

autor: Grzegorz Osiecki20.08.2010, 03:00; Aktualizacja: 20.08.2010, 14:15

Pracodawcy RP negatywnie opiniują rządowy wieloletni plan finansowy państwa. PKPP Lewiatan oficjalne stanowisko przedstawi w przyszłym tygodniu. Ale i ono nie będzie przychylne dla gabinetu Donalda Tuska.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Komentarze (9)

 • Pt" Gebels-wska propaganda TUSKA(2010-08-20 09:13) Zgłoś naruszenie 00

  Donald stojąc przed kamerami TV oświadczył POdpuszczajęc większość społeczeństwa przeciwko mniejszości pracującej dotychczasowo w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy ,że ludzie CI do ZUS-u nigdy nie płacili dodatkowych składek na swój przywilej emerytalny i należy Im go odebrać po czym rozpoczął wyprzedaż Ich zakładów pracy budowanych onegdaj z zysków osiąganych przez BUDŻET PAŃSTWA właśnie z pracy tych ludzi w miejsce odprowadzanych składek !
  Jeżeli zważycie że ludzie Ci nierzadko po 30 latach pracy w takich warunkach dowiedzieli się ,że nie będą mieć prawa do emerytury a o czym dobrze Donald wiedział"" Przeciwwskazanie lekarskie do wykonywania choćby jednego obowiązku należącego do czynności na zajmowanym stanowisku pracy uzasadnia wypowiedzenie umowy o prace -wyrok Sądu Najwyższego z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 "- to widać jak bardzo moja tytułowa teza się POtwierdza...
  Rząd najwyraźniej osoby które mają zatrudnienia więcej niż 25 lat w dotychczasowych szkodliwych i niebezpiecznych warunkach zamierza puścić tych ludzi przez przez komin w Oświęcimiu!, tylko dlatego że Rząd RP Donalda Tuska stwierdził ,iż nie ma już dla Nich kasy z ZUSie! – gdyż wszystko mu kolega Liberał Buzek na 5 -letnie Urlopy górnicze i zbyt wczesne emerytury górnicze po tych urlopach rozpieprzył .
  Który lekarz więc da takim pracownikom zgodę na dalsze Ich zatrudnianie -jeżeli Ich organizmy zostały wyeksploatowane i mają uszczerbki zdrowia wskutek długotrwałej pracy w dotychczasowych szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy?-Czy to będzie LEKARZ MENGELE -Panie PREMIERZE ? -więc co Pan z Nimi zrobi ?

  Odpowiedz
 • Słabiusie te nasze Elyty polityczne(2010-08-20 09:29) Zgłoś naruszenie 00

  Im w głowie stołki i kasa. Tylko do tego im potrzebne polityczne zwycięstwo.

  Ani PO, PIS czy SLD nie ma głowy do reform. Zwykle marnują czas na bzdety.

  Odpowiedz
 • taka jest prawda(2010-08-20 09:45) Zgłoś naruszenie 00

  i co nie ma żadnego debila z PO na forum?
  Gdzie ten glupek "iko"?
  Nikt nie chce bronic rządu?

  Odpowiedz
 • J-23(2010-08-20 10:03) Zgłoś naruszenie 00

  Nie finansować kleru i opodatkować ich jak obywateli RP i deficyt będzie mniejszy.Zlikwidować finansowanie partii politycznych.Zlikwidować pojazdy służbowe.

  Odpowiedz
 • Wojtek(2010-08-20 11:07) Zgłoś naruszenie 00

  "w 2009r.przybyło 40tys.urzędników,z czego 24tys.w administracji samorządowej,a 16tys.w rządowej"!!! 40tys.urzędników=40stołków+40tys.biurek+40tys.komputerów+40tys.pensji w wysokości co najmniej 8tys.zł/m-c.+ 40tys.darmowych komórek+... Ciekawi mnie o ile wzrośnie PKB przy takiej inwestycji?

  Odpowiedz
 • Efektem Rządów PO to utrata zaufania do Państwa(2010-08-20 11:28) Zgłoś naruszenie 00

  Liberałowie to zwyczajni złodzieje POlityczni -dowód"
  L Balcerowicz- w 1991 roku okradł POlitycznie posiadaczy książeczek mieszkaniowych i kredytów mieszkaniowo- spółdzielczych mieszając się w umowy cywilne Bank- Klient na niekorzyść zadłużonych na mieszkania klientów. Jeszcze niedawno efektem Jego złodziejstwa Pan Prezydent Lech Kaczyński (po 20 latach) musiał podpisać USTAWE ODŁUŻENIOWĄ dla tych ludzi. A ile inni stracili?
  J.Buzek -w imię obłakanej reformy górnictwa rozdał nienależne 5-letnie super URLOPY GÓRNICZE ze wszystkimi przywilejami zaliczane do stażu pracy górniczej dzięki czemu dziesiątki tysięcy górników otrzymało niesłusznie ,niezasłużenie ,niezapracowane emerytury górnicze -wszystko to na koszt społeczeństwa i ZUS-u. (Pani Pitera stwierdziła ostatnio ,że to były rozwiązania przejściowe -mózg się Jej najwyraźniej zlasował gdyż tym górnikom płacimy te niezapracowane emerytury do dziś i będziemy płacić do końca Ich żywota.Więc o jakich „przejściowych” mowa skoro Liberałowie potem okradli innych Uczciwie pracujących w szkodliwych i niebezpiecznych warunkach pracy ...
  D Tusk -gdy stwierdził ,ze ZUS jest kaput ! -okradł Politycznie nawet po 30 latach świadczenia pracy osoby zatrudnione w dotychczasowych niebezpiecznych i szkodliwych warunkach pracy .

  Ludzie nie ufają już ZUSowi, systemowi Ubezpieczeń zdrowotnych ,Państwu ,Politykom dajacym Bogatym POdatek liniowy w miejsce progresywnego a biednym podnosząc VAT i zabierając zasiłkipośmiertne!
  To są ICH CUDA -POlityczne złodziejstwo okradające najsłabszych ekonomicznie obywateli !
  Czy do takiego rządzenia Potrzeba mieć dużo rozumu ,wiedzy ,umiejętności -NIE każdy przygłup Potrafi tak Rządzić.
  Czy więc Donald wykazał się jakąś szczególna mądrością ??

  Odpowiedz
 • ja(2010-08-20 14:28) Zgłoś naruszenie 00

  zlikwidować J-23 to dopiero będzie wielki sukces tego rządu.

  Odpowiedz
 • Nie finansować OPOZYCJI PARLAMENTARNEJ(2010-08-20 14:45) Zgłoś naruszenie 00

  1. Za co biorą pieniądze te matołki??
  2. Przecież oni mają teraz POLE do POPISU, żaby naciskać rząd i zmuszać go do reform - i nie POZWOLIĆ mu PODNOSIĆ PODATKÓW.
  3. Właśnie teraz jest ku temu możliwość.

  Odpowiedz
 • maly(2010-08-20 16:08) Zgłoś naruszenie 00

  Szanowny Premierze obyś tylko nie posłuchał tych pań i panów z PKPP Lewiatan
  złodziejskiej organizacji żydowskiej

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Polecane